LAJMI I FUNDIT:

Prostitucion

125 Artikuj

Rritet numri i prostitutave në Gjermani

Rritet numri i prostitutave në Gjermani

Interesante
Marrje me prostitucion – dy të arrestuar në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Marrje me prostitucion – dy të arrestuar në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Kronika e Zezë
Dyshohet se shfrytëzonte për prostitucion 32-vjeçaren të gjetur pa jetë poshtë urës, arrestohet 24-vjeçari në Durrës

Dyshohet se shfrytëzonte për prostitucion 32-vjeçaren të gjetur pa jetë poshtë urës, arrestohet 24-vjeçari në Durrës

Shqipëri
Çfarë shërbime ofrojnë në të vërtetë qendrat e mesazhit në Kosovë?

Çfarë shërbime ofrojnë në të vërtetë qendrat e mesazhit në Kosovë?

Sociale
Arrestohen një burrë dhe një grua në Prishtinë, dyshohen për prostitucion

Arrestohen një burrë dhe një grua në Prishtinë, dyshohen për prostitucion

Kronika e Zezë
Marrje me prostitucion – arrestohen tre persona në Prishtinë

Marrje me prostitucion – arrestohen tre persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Tre persona arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Tre persona arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Kronika e Zezë
I dënuar për prostitucion, arrestohet shkodrani i shumëkërkuar nga Italia

I dënuar për prostitucion, arrestohet shkodrani i shumëkërkuar nga Italia

Shqipëri
Zbulohet tre qendra prostitucioni në Fier, arrestohet katër shtetas

Zbulohet tre qendra prostitucioni në Fier, arrestohet katër shtetas

Shqipëri
Morën peng dhe shfrytëzuan për protitucion 24-vjeçaren, arrestohen tre vajza në Fier

Morën peng dhe shfrytëzuan për protitucion 24-vjeçaren, arrestohen tre vajza në Fier

Shqipëri
Kontrollohen dy sallone masazhi dhe një shtëpi private – 12 të arrestuar për prostitucion dhe trafikim me njerëz

Kontrollohen dy sallone masazhi dhe një shtëpi private – 12 të arrestuar për prostitucion dhe trafikim me njerëz

Kronika e Zezë
Arrestohen dy gra dhe një burrë në Prishtinë të dyshuar për prostitucion

Arrestohen dy gra dhe një burrë në Prishtinë të dyshuar për prostitucion

Kronika e Zezë
Arrestohen pesë persona në Prizren, dyshohet se u morën me prostitucion

Arrestohen pesë persona në Prizren, dyshohet se u morën me prostitucion

Kronika e Zezë
Gjykohet kosovari në Zvicër: Ka fituar 1 milion franga me prostituimin e “të dashurave” të tij

Gjykohet kosovari në Zvicër: Ka fituar 1 milion franga me prostituimin e “të dashurave” të tij

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona në Prizren të dyshuar për prostitucion

Arrestohen dy persona në Prizren të dyshuar për prostitucion

Kronika e Zezë
Ishte raportuar si e zhdukur një vajzë në Skenderaj – policia arreston dy persona që dyshohet se e detyruan të merret me prostitucion

Ishte raportuar si e zhdukur një vajzë në Skenderaj – policia arreston dy persona që dyshohet se e detyruan të merret me prostitucion

Kronika e Zezë
“Marrje me prostitucion”, arrestohen dy persona në Prizren

“Marrje me prostitucion”, arrestohen dy persona në Prizren

Kronika e Zezë
Arrestohen burrë e grua në Gjilan, dyshohen për marrje me prostitucion

Arrestohen burrë e grua në Gjilan, dyshohen për marrje me prostitucion

Kosovë
Arrestohen dy femra për prostitucion në Prishtinë

Arrestohen dy femra për prostitucion në Prishtinë

Kronika e Zezë
Rrëfimi i 18-vjeçares nga Kosova që u mashtrua nga një burrë më i vjetër dhe përfundoi e trafikuar

Rrëfimi i 18-vjeçares nga Kosova që u mashtrua nga një burrë më i vjetër dhe përfundoi e trafikuar

Sociale
Arrestohen në Gjakovë tri shtetase të Shqipërisë dhe dy të Kosovës, të dyshuara për prostitucion

Arrestohen në Gjakovë tri shtetase të Shqipërisë dhe dy të Kosovës, të dyshuara për prostitucion

Kronika e Zezë
Dyshohet se punonte si prostitutë, flet burri i 35-vjeçares shqiptare që u gjet e vrarë në Itali

Dyshohet se punonte si prostitutë, flet burri i 35-vjeçares shqiptare që u gjet e vrarë në Itali

Shqipëri
Arrestohen dy persona për prostitucion në Pejë

Arrestohen dy persona për prostitucion në Pejë

Kronika e Zezë
Në kërkim ndërkombëtar për heqje lirie dhe prostitucion, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

Në kërkim ndërkombëtar për heqje lirie dhe prostitucion, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

Shqipëri