LAJMI I FUNDIT:

Arrestohen tre persona në Lipjan, nën dyshimin për prostitucion

Arrestohen tre persona në Lipjan, nën dyshimin për prostitucion
Foto: Ilustrim

Tre persona (një femër dhe dy meshkuj) janë arrestuar nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale “mundësim apo detyrim në prostitucion në bashkëkryerje).

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të enjten në Lipjan.

“Janë identifikuar dhe arrestuar  tre të dyshuar, një femër dhe dy meshkuj  kosovarë, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale të lartcekur. Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Osmani pritet nga Rama dhe Zelensky: Njohja e Kosovës nga Ukraina do të vijë bashkë me fitoren e luftës

Osmani pritet nga Rama dhe Zelensky: Njohja e Kosovës nga Ukraina do të vijë bashkë me fitoren e luftës

Lajme
Samiti për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në konferencë për shtyp

Samiti për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në konferencë për shtyp

Lajme
Familjarët e 26 vjeçarit që vdiq nga aksidenti në Prishtinë i falin gjakun familjes së shoferes

Familjarët e 26 vjeçarit që vdiq nga aksidenti në Prishtinë i falin gjakun familjes së shoferes

Lajme
Raporti i UNDP-së: Qytetarët më së shumti të kënaqur me punën e Osmanit, Konjufca në vendin e dytë e Kurti në të tretin

Raporti i UNDP-së: Qytetarët më së shumti të kënaqur me punën e Osmanit, Konjufca në vendin e dytë e Kurti në të tretin

Lajme
Vaktia e Ramazanit 2024

Vaktia e Ramazanit 2024

Lajme
Kosova e vlerëson partneritetin e ngushtë me Gjermaninë, Bislimi kërkon heqjen e masave ndëshkues

Kosova e vlerëson partneritetin e ngushtë me Gjermaninë, Bislimi kërkon heqjen e masave ndëshkues

Lajme
Kalo në kategori