LAJMI I FUNDIT:

Policia

689 Artikuj

Të pranishmit në një festë në Australi, menduan se polici i pashëm ishte një striptist

Të pranishmit në një festë në Australi, menduan se polici i pashëm ishte një striptist

Interesante
Po qëndronin ilegalisht në Zvicër, policia gjen dy kosovarë të fshehur në dollap

Po qëndronin ilegalisht në Zvicër, policia gjen dy kosovarë të fshehur në dollap

Kosovë
Arrestohen 5 persona të mitur në Shkup, për dyshimin e vjedhjeve të rënda

Arrestohen 5 persona të mitur në Shkup, për dyshimin e vjedhjeve të rënda

Maqedonia e Veriut
Përfundojnë në polici dy fëmijë nga Tetova, deshën ta godasin policin me “BMW-në” pa targa

Përfundojnë në polici dy fëmijë nga Tetova, deshën ta godasin policin me “BMW-në” pa targa

Maqedonia e Veriut
Tentativa për grabitje shkoi keq, dy autorët të maskuar qëllojnë me armë dhe rrahin të zotin e shtëpisë

Tentativa për grabitje shkoi keq, dy autorët të maskuar qëllojnë me armë dhe rrahin të zotin e shtëpisë

Shqipëri
Aksion policor në Vlorë, raportohet për 15 të arrestuar

Aksion policor në Vlorë, raportohet për 15 të arrestuar

Shqipëri
Policia në Florida tronditet kur zbuloi se shoferi që ndaluan në autostradë ishte një 10-vjeçar

Policia në Florida tronditet kur zbuloi se shoferi që ndaluan në autostradë ishte një 10-vjeçar

Amerika
U filmua duke keqtrajtuar qenin e tij, procedohet 53-vjeçari në Lushnjë

U filmua duke keqtrajtuar qenin e tij, procedohet 53-vjeçari në Lushnjë

Shqipëri
I kishin maskuar si sanduiçe – policia në Essex sekuestroi mbi 81 mijë euro para të gatshme

I kishin maskuar si sanduiçe – policia në Essex sekuestroi mbi 81 mijë euro para të gatshme

Fun Lajme
Shkupjani arrestohet për rrahjen e një polici

Shkupjani arrestohet për rrahjen e një polici

Maqedonia e Veriut
MPB Maqedoni: Arrestohen dy të rinj, policia sekuestron municion dhe lëndë për prodhim të municionit

MPB Maqedoni: Arrestohen dy të rinj, policia sekuestron municion dhe lëndë për prodhim të municionit

Maqedonia e Veriut
Hajdutit në Ohio i shkoi plaçkitja huq, përfundoi në koshin e plehrave në momentin kur po arratisej nga policia

Hajdutit në Ohio i shkoi plaçkitja huq, përfundoi në koshin e plehrave në momentin kur po arratisej nga policia

Amerika
Policia greke në kërkim të autorëve të vrasjes së 39-vjeçarit nga Shkupi

Policia greke në kërkim të autorëve të vrasjes së 39-vjeçarit nga Shkupi

Maqedonia e Veriut
Sherri dhe arrestimet në Fushë-Krujë, sqaron policia: Kemi kryer të gjitha veprimet e nevojshme procedurale

Sherri dhe arrestimet në Fushë-Krujë, sqaron policia: Kemi kryer të gjitha veprimet e nevojshme procedurale

Shqipëri
Shfrytëzonin fëmijë dhe nipër të tyre për të lypur, nën hetim 11 persona në Durrës

Shfrytëzonin fëmijë dhe nipër të tyre për të lypur, nën hetim 11 persona në Durrës

Shqipëri
Protesta në Paris, pas vrasjes së 17-vjeçarit nga policia i cili refuzoi të ndalej në trafik

Protesta në Paris, pas vrasjes së 17-vjeçarit nga policia i cili refuzoi të ndalej në trafik

Evropa
Avokati serb thotë se policët kosovarë u rrëmbyen nga Njësiti Anti-Terror

Avokati serb thotë se policët kosovarë u rrëmbyen nga Njësiti Anti-Terror

Siguri
Pamje dramatike, oficeri amerikan hipi në makinën e një personi që po përpiqej të ikte nga policia – i kërkoi menjëherë të ndalonte

Pamje dramatike, oficeri amerikan hipi në makinën e një personi që po përpiqej të ikte nga policia – i kërkoi menjëherë të ndalonte

Amerika
Policia ia arrestoi vëllain, Shqipe Pantina: Vëllai im s’tentoi të ikte, ai nuk akuzohet për asgjë

Policia ia arrestoi vëllain, Shqipe Pantina: Vëllai im s’tentoi të ikte, ai nuk akuzohet për asgjë

Kosovë
Humbi në pyjet e Australisë, 48-vjeçarja mbijetoi me një shishe verë për pesë ditë

Humbi në pyjet e Australisë, 48-vjeçarja mbijetoi me një shishe verë për pesë ditë

Australia
I dënuar për vrasje, arrestohet 45-vjeçari në Portin e Vlorës

I dënuar për vrasje, arrestohet 45-vjeçari në Portin e Vlorës

Shqipëri
Policia australiane blenë vetura elektrike BMW iX

Policia australiane blenë vetura elektrike BMW iX

Auto Lajme
Shiste heroinë dhe kanabis pranë lokaleve, arrestohet 24-vjeçari në Lushnjë

Shiste heroinë dhe kanabis pranë lokaleve, arrestohet 24-vjeçari në Lushnjë

Shqipëri
Uniformat e policisë në Maqedoni edhe në gjuhën shqipe, hyn në fuqi ligji

Uniformat e policisë në Maqedoni edhe në gjuhën shqipe, hyn në fuqi ligji

Maqedonia e Veriut