LAJMI I FUNDIT:

Pishina

147 Artikuj

Shtëpia ideale për familje të re (Plani detaj)

Shtëpia ideale për familje të re (Plani detaj)

Dizajn dhe Arkitekturë
Momenti kur shpërthen tobogani gjigant i një pishine në Gothenburg të Suedisë

Momenti kur shpërthen tobogani gjigant i një pishine në Gothenburg të Suedisë

Evropa
Lëshohet në përdorim pishina e rikonstruktuar në Strugë

Lëshohet në përdorim pishina e rikonstruktuar në Strugë

Komunat
Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Mbushte pishinën nga gypi ilegal, shkyçet një shtëpi nga shërbimet e ujësjellësit

Kosovë
Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Ndërkombëtare
Klori shkakton makthin më të madh: Shqetësimet që mund t’u ndikojnë në trup dhe në organizëm

Klori shkakton makthin më të madh: Shqetësimet që mund t’u ndikojnë në trup dhe në organizëm

Këshilla mjekësore
Tetovë, qytetarët ia mësyjnë pishinave

Tetovë, qytetarët ia mësyjnë pishinave

Maqedonia e Veriut
Tesla përplaset thyen murin dhe bie në pishinën e një shtëpie në Arizona

Tesla përplaset thyen murin dhe bie në pishinën e një shtëpie në Arizona

Auto Fun
“E neveritshme dhe shumë shqetësuese”, KRU Prishtina: Pishina në Graçanicë mbushet me ujë të pijshëm

“E neveritshme dhe shumë shqetësuese”, KRU Prishtina: Pishina në Graçanicë mbushet me ujë të pijshëm

Të Tjera
Si t’ua largoni fëmijëve frikën nga uji

Si t’ua largoni fëmijëve frikën nga uji

Këshilla për prindër
Po mbytej në pishinë 7-vjeçari në Michigan, i rrituri noton pranë tij i qetë duke mos e ditur çfarë po ndodhë – i dalin në ndihmë në momentet e fundit

Po mbytej në pishinë 7-vjeçari në Michigan, i rrituri noton pranë tij i qetë duke mos e ditur çfarë po ndodhë – i dalin në ndihmë në momentet e fundit

Amerika
Kamera regjistron situatën gazmore pranë pishinës, duhet ta shihni çfarë i ka ndodhur një gruaje

Kamera regjistron situatën gazmore pranë pishinës, duhet ta shihni çfarë i ka ndodhur një gruaje

Fun Lajme
Si ndikon klori i pishinave në trupin tuaj

Si ndikon klori i pishinave në trupin tuaj

Shëndetësi Lajme
Aligatori gjigant futet në një pishinë në Florida, eksperti për largimin e tyre përdor metoda të mundjes për ta larguar

Aligatori gjigant futet në një pishinë në Florida, eksperti për largimin e tyre përdor metoda të mundjes për ta larguar

Interesante
I arratisen buallicat nga ferma, përfundojnë në pishinën e fqinjit – çifti britanik dëmshpërblehet

I arratisen buallicat nga ferma, përfundojnë në pishinën e fqinjit – çifti britanik dëmshpërblehet

Interesante
Pishina më e lartë pafundësisht në botë, me një pamje spektakolare nga 360 gradë

Pishina më e lartë pafundësisht në botë, me një pamje spektakolare nga 360 gradë

Çfarë të vizitosh
Paralajmërim për të gjitha çiftet – seksi në ujë krijon probleme të shumta

Paralajmërim për të gjitha çiftet – seksi në ujë krijon probleme të shumta

Këshilla mjekësore
Dhjetëvjeçari shpëton mamanë e tij nga mbytja pasi ajo pësoi një krizë teksa po notonte në pishinën e oborrit të familjes në Oklahoma

Dhjetëvjeçari shpëton mamanë e tij nga mbytja pasi ajo pësoi një krizë teksa po notonte në pishinën e oborrit të familjes në Oklahoma

Amerika
U fut në pishinën e motelit, vajza nga Kenia mbytet – telefoni i saj transmetoi gjithçka drejtpërdrejtë në Facebook

U fut në pishinën e motelit, vajza nga Kenia mbytet – telefoni i saj transmetoi gjithçka drejtpërdrejtë në Facebook

Amerika
Gjashtë gjëra të pazakonta që mund të vini re në trupin tuaj pas notit

Gjashtë gjëra të pazakonta që mund të vini re në trupin tuaj pas notit

Këshilla mjekësore
Në një festë private në Izrael, të ftuarit panë një tragjedi – ‘një gropë u hap papritmas në pishinë dhe uji mori me vete dy burra’

Në një festë private në Izrael, të ftuarit panë një tragjedi – ‘një gropë u hap papritmas në pishinë dhe uji mori me vete dy burra’

Nga Bota
Pse flokët tuaja marrin ngjyrë të gjelbër gjatë pushimeve dhe si ta parandaloni këtë

Pse flokët tuaja marrin ngjyrë të gjelbër gjatë pushimeve dhe si ta parandaloni këtë

Flokë dhe stil
Pushuesit vrapojnë në mëngjes për të zënë shezllonet ‘më të mirë’ – pamje nga një hotel i Tenerife

Pushuesit vrapojnë në mëngjes për të zënë shezllonet ‘më të mirë’ – pamje nga një hotel i Tenerife

Fun Lajme
Shakaja me pistoletë me ujë u shndërrua në përplasje masive në një pishinë të Berlinit – u desh intervenimi i rreth 100 policëve

Shakaja me pistoletë me ujë u shndërrua në përplasje masive në një pishinë të Berlinit – u desh intervenimi i rreth 100 policëve

Evropa