LAJMI I FUNDIT:
Pierre Emile Hojbjerg

Pierre Emile Hojbjerg

28 Artikuj

Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Ligat tjera
Nevoja për ta përforcuar mesfushën, Milanin synon transferimin e yllit danez

Nevoja për ta përforcuar mesfushën, Milanin synon transferimin e yllit danez

Serie A
Pierre-Emile Hojbjerg nuk e kursen as gjyqtarin, ndërhyrje brutale në miqësoren Danimarkë-Zvicër

Pierre-Emile Hojbjerg nuk e kursen as gjyqtarin, ndërhyrje brutale në miqësoren Danimarkë-Zvicër

Përfaqësueset
Hojbjerg kërkon largimin, alarmohen katër skuadrat e mëdha evropiane

Hojbjerg kërkon largimin, alarmohen katër skuadrat e mëdha evropiane

Serie A
Atletico Madridi planifikon të bëjë dy nënshkrime nëse Angel Correa largohet në Arabinë Saudite

Atletico Madridi planifikon të bëjë dy nënshkrime nëse Angel Correa largohet në Arabinë Saudite

La Liga
Juventusi e ka prioritet transferimin e Pierre-Emile Hojbjerg

Juventusi e ka prioritet transferimin e Pierre-Emile Hojbjerg

Serie A
Chelsea mendon shkëmbimin e mesfushorëve me Tottenhamin

Chelsea mendon shkëmbimin e mesfushorëve me Tottenhamin

Premier League
Takimi me Man Cityn dhe shitjet e mëdha: Zbulohen strategjitë e Juventusit për përforcimin e mesfushës

Takimi me Man Cityn dhe shitjet e mëdha: Zbulohen strategjitë e Juventusit për përforcimin e mesfushës

Serie A
Lëndimi i Bentancur bllokon transferimin e Hojbjerg te Juventusi

Lëndimi i Bentancur bllokon transferimin e Hojbjerg te Juventusi

Serie A
Transferimet e Juventusit: Të rejat e fundit për De Paul, Fabian Ruiz, Sancho dhe shumë të tjerë

Transferimet e Juventusit: Të rejat e fundit për De Paul, Fabian Ruiz, Sancho dhe shumë të tjerë

Serie A
Juventusi gjen zëvendësuesin e Pogbas në Angli – tre mesfushorë në listën e tyre

Juventusi gjen zëvendësuesin e Pogbas në Angli – tre mesfushorë në listën e tyre

Serie A
Drejtuesit e Juventusit ndjekin tre mesfushë në Ligën Premier

Drejtuesit e Juventusit ndjekin tre mesfushë në Ligën Premier

Serie A
Juventusi do të marr medoemos një mesfushorë në janar – tre emrat në listën e Allegrit

Juventusi do të marr medoemos një mesfushorë në janar – tre emrat në listën e Allegrit

Serie A
Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Juventus identifikon zëvendësuesin ideal të Paul Pogbas

Serie A
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
Juventusi projekton transferimin e Hojbjerg

Juventusi projekton transferimin e Hojbjerg

Serie A