LAJMI I FUNDIT:

Juventusi projekton transferimin e Hojbjerg

Juventusi projekton transferimin e Hojbjerg
Reklama

Juventusi po vëzhgon mesfushorin e Tottenhamit, Pierre-Emile Hojbjerg.

Danezi ishte afër largimit nga Spurs gjatë verës dhe e ka gjetur veten në periferi të planeve të trajnerit Ange Postecoglou këtë sezon.


Corriere della Sera raporton se zhvillimet monitoruese janë të Juventusit dhe një marrëveshje në janar mund të ndodhë.

Pesë gjigantët evropianë e duan Moukokon qysh në janar
Lexo po ashtu Pesë gjigantët evropianë e duan Moukokon qysh në janar

Bianconerët janë në treg për një mesfushor fitues të topit dhe Hojbjerg është shfaqur si një opsion i afatit dimëror.

Mesfushori 28-vjeçar ka një marrëveshje deri në vitin 2025.

Tottenhami do të jetë sërish gati ta shesë lojtarin, ndërsa Juventusi shpreson që ta mbyllë marrëveshjen në 15 milionë euro. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mbappe tashmë ka vendosur se kë do të zgjidhte mes Arsenalit dhe Liverpoolit

Mbappe tashmë ka vendosur se kë do të zgjidhte mes Arsenalit dhe Liverpoolit

Premier League
Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Goli i parë i Galatasarayt kundër Man Utd nuk duhej të pranohej për shkak të rregullit pak të njohur

Liga e Kampionëve
Xavi solli një Barcelonë kundër Portos siç nuk është parë në më shumë se 20 vjet

Xavi solli një Barcelonë kundër Portos siç nuk është parë në më shumë se 20 vjet

Liga e Kampionëve
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
“Kjo është një ëndërr”, 19-vjeçari Nico Paz i tronditur pasi shënoi golin e parë me Real Madridin

“Kjo është një ëndërr”, 19-vjeçari Nico Paz i tronditur pasi shënoi golin e parë me Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

Tenis
Kalo në kategori