LAJMI I FUNDIT:

Përparim Kryeziu

210 Artikuj

Përparim Kryeziu emërohet zëdhënës i Lëvizjes Vetëvendosje

Përparim Kryeziu emërohet zëdhënës i Lëvizjes Vetëvendosje

Kosovë
Kryeziu: Masave të deritanishme të reciprocitetit me Serbinë do t`i shtohen të tjera sonte

Kryeziu: Masave të deritanishme të reciprocitetit me Serbinë do t`i shtohen të tjera sonte

Kosovë
“Diplomacia e maskave” e Kinës nuk po funksionon në Kosovë

“Diplomacia e maskave” e Kinës nuk po funksionon në Kosovë

Kosovë
Pse nuk dërgohen në karantinë të gjithë të kthyerit në Kosovë?

Pse nuk dërgohen në karantinë të gjithë të kthyerit në Kosovë?

Kosovë
Zëdhënësi i Qeverisë Kurti thotë se nuk qëndron arsyetimi se nuk mund të shkohet në zgjedhje për shkak të pandemisë

Zëdhënësi i Qeverisë Kurti thotë se nuk qëndron arsyetimi se nuk mund të shkohet në zgjedhje për shkak të pandemisë

Kosovë
Zëdhënësi i Qeverisë deklarohet rreth numrit të këshilltarëve të Kurtit

Zëdhënësi i Qeverisë deklarohet rreth numrit të këshilltarëve të Kurtit

Kosovë
Qeveria e Kosovës mirëpret kërkesën e Gjermanisë dhe Francës për rifillimin e dialogut me Serbinë

Qeveria e Kosovës mirëpret kërkesën e Gjermanisë dhe Francës për rifillimin e dialogut me Serbinë

Kosovë
Kryeziu i reagon Lutfi Hazirit: Kabineti i Kurtit nuk është në listën e zezë të SHBA-së

Kryeziu i reagon Lutfi Hazirit: Kabineti i Kurtit nuk është në listën e zezë të SHBA-së

Kosovë
Ekonomia ia sheh sherrin politikës

Ekonomia ia sheh sherrin politikës

Të Tjera
Kurti në kërkim të mbështetjes ndërkombëtare

Kurti në kërkim të mbështetjes ndërkombëtare

Kosovë
Zyrtari i Ministrisë së Integrimeve rezulton negativ në testin COVID-19, Kurti del nesër nga vetizolimi

Zyrtari i Ministrisë së Integrimeve rezulton negativ në testin COVID-19, Kurti del nesër nga vetizolimi

Kosovë
Infektimi i mundshëm me COVID-19 i zyrtarit të MIE-së, në vetizolim Kurti e ministri Reka bashkë me kabinetet e tyre

Infektimi i mundshëm me COVID-19 i zyrtarit të MIE-së, në vetizolim Kurti e ministri Reka bashkë me kabinetet e tyre

Kosovë
Kurti i dërgon letër zëvendëspresidentit amerikan: Thaçi ka plane për shkëmbim territoresh dhe SHBA nuk është në dijeni

Kurti i dërgon letër zëvendëspresidentit amerikan: Thaçi ka plane për shkëmbim territoresh dhe SHBA nuk është në dijeni

Kosovë
Zyberaj: Pacolli mund ta tërheq deklaratën për sulmin terrorist, por a do ta bëjnë këtë Kurti dhe Sveçla

Zyberaj: Pacolli mund ta tërheq deklaratën për sulmin terrorist, por a do ta bëjnë këtë Kurti dhe Sveçla

Kosovë
Zëdhënësi i Qeverisë në detyrë: Pacolli të kërkojë falje për deklaratën e tij, është e dëmshme dhe e dënueshme ta quash shtetin tënd “terrorist”

Zëdhënësi i Qeverisë në detyrë: Pacolli të kërkojë falje për deklaratën e tij, është e dëmshme dhe e dënueshme ta quash shtetin tënd “terrorist”

Kosovë
Kryeziu: Sapo të publikohet dekreti i Presidentit për kandidatin e LDK-së e dërgojmë në Kushtetuese

Kryeziu: Sapo të publikohet dekreti i Presidentit për kandidatin e LDK-së e dërgojmë në Kushtetuese

Kosovë
Çështja e mandatarit, Qeveria në detyrë do ta çojë presidentin në Komisionin e Venecias

Çështja e mandatarit, Qeveria në detyrë do ta çojë presidentin në Komisionin e Venecias

Kosovë
Hiqen rrethojat te Qeveria, Kryeziu: Në mes sheshit të qytetarëve dhe oborrit të Qeverisë nuk duhet të ketë pengesa  

Hiqen rrethojat te Qeveria, Kryeziu: Në mes sheshit të qytetarëve dhe oborrit të Qeverisë nuk duhet të ketë pengesa  

Kosovë
Ish-zëdhënësja e Qeverisë Haradinaj i jep gjashtë këshilla zëdhënësit të Qeverisë Kurti

Ish-zëdhënësja e Qeverisë Haradinaj i jep gjashtë këshilla zëdhënësit të Qeverisë Kurti

Kosovë
Kurti do t’i përgjigjet kërkesës së Thaçit për mandatarin

Kurti do t’i përgjigjet kërkesës së Thaçit për mandatarin

Kosovë
A do të mbajë Kuvendi edhe një seancë të jashtëzakonshme në kohën e coronavirusit?

A do të mbajë Kuvendi edhe një seancë të jashtëzakonshme në kohën e coronavirusit?

Kosovë
Policia zbaton urdhrat, qeveria e kënaqur me respektimin e kufizimit të lëvizjes

Policia zbaton urdhrat, qeveria e kënaqur me respektimin e kufizimit të lëvizjes

Kosovë
Zëdhënësi i Qeverisë në detyrë: Ministrat që po e luftojnë pandeminë do të mbeten në detyrë

Zëdhënësi i Qeverisë në detyrë: Ministrat që po e luftojnë pandeminë do të mbeten në detyrë

Kosovë
Zëdhënësi i Qeverisë: Nuk ka pasur takim mes Kurtit e Osmanit

Zëdhënësi i Qeverisë: Nuk ka pasur takim mes Kurtit e Osmanit

Kosovë