LAJMI I FUNDIT:

Pallto

72 Artikuj

Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Keshilla Modë
Kendall Jenner me pallton më të bukur për adhuruesit e stilit minimalist

Kendall Jenner me pallton më të bukur për adhuruesit e stilit minimalist

Moda
Demi Moore veshi pallton që i duhet çdo gruaje për të përballuar dimrin

Demi Moore veshi pallton që i duhet çdo gruaje për të përballuar dimrin

Moda
Trendi më i madh i dimrit ka vërshuar rrugët: Ja me çfarë mund ta kombinoni

Trendi më i madh i dimrit ka vërshuar rrugët: Ja me çfarë mund ta kombinoni

Keshilla Modë
Këto tri modele palltosh do të sundojnë këtë dimër, sepse i përshtaten çdo strukture trupore

Këto tri modele palltosh do të sundojnë këtë dimër, sepse i përshtaten çdo strukture trupore

Keshilla Modë
Armani zbulon gabimet më të shpeshta kur blini një pallto!

Armani zbulon gabimet më të shpeshta kur blini një pallto!

Keshilla Modë
Jennifer Lopez me një pallto që çdo femër do ta dëshirojë në dollapin e saj

Jennifer Lopez me një pallto që çdo femër do ta dëshirojë në dollapin e saj

Modë
Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Kombinimi perfekt për dimrin: Pallto dhe çizme, sipas Selena Gomez

Moda
Nuk do ta ndieni të ftohtin në këto pesë komplete veshjesh dhe do të jenë në qendër të vëmendjes

Nuk do ta ndieni të ftohtin në këto pesë komplete veshjesh dhe do të jenë në qendër të vëmendjes

Keshilla Modë
Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super elegante ditëve të ftohta

Të duhet vetëm një pallto kafe që të dukesh super elegante ditëve të ftohta

Moda
Si duket palltoja që pasanikja e famshme e vesh çdo dimër? Ajo ka 100 milionë, por kur bën ftohtë, nuk i interesojnë blerjet!

Si duket palltoja që pasanikja e famshme e vesh çdo dimër? Ajo ka 100 milionë, por kur bën ftohtë, nuk i interesojnë blerjet!

Moda
Ajo është një nga femrat më të pasura në botë dhe vesh të njëjtën pallto për shtatë vjet

Ajo është një nga femrat më të pasura në botë dhe vesh të njëjtën pallto për shtatë vjet

Moda
Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Gjithmonë elegante dhe asnjëherë vulgare

Modë