LAJMI I FUNDIT:

Oleksandr Usyk

267 Artikuj

Duket se grushtet e Usyk kanë lënë pasoja te Fury, britaniku thotë se ka mposhtur ukrainasin

Duket se grushtet e Usyk kanë lënë pasoja te Fury, britaniku thotë se ka mposhtur ukrainasin

Boks
U pa në gjendje të rënduar në një klub nate – tani Fury paralajmëron Usykun nga palestra

U pa në gjendje të rënduar në një klub nate – tani Fury paralajmëron Usykun nga palestra

Boks
Fansat po i frikësohen më të keqes nga rrëzimi i Tyson Furyt jashtë një klubi nate

Fansat po i frikësohen më të keqes nga rrëzimi i Tyson Furyt jashtë një klubi nate

Boks
Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Boks
Usyk injoron Furyn dhe Joshuan – tregon se kush e ka goditur më fortë

Usyk injoron Furyn dhe Joshuan – tregon se kush e ka goditur më fortë

Boks
Konfirmohet rimeçi Fury-Usyk, zbulohet data

Konfirmohet rimeçi Fury-Usyk, zbulohet data

Boks
Edhe Tyson Fury suspendohet nga boksi pas duelit me Oleksandr Usyk

Edhe Tyson Fury suspendohet nga boksi pas duelit me Oleksandr Usyk

Boks
Oleksandr Usyk bën ankesë zyrtare, nuk dorëzohet për titullin e IBF

Oleksandr Usyk bën ankesë zyrtare, nuk dorëzohet për titullin e IBF

Boks
Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

TV / Film
Pse boksierët suspendohen pas çdo dueli – si në rastin e Oleksandr Usyk

Pse boksierët suspendohen pas çdo dueli – si në rastin e Oleksandr Usyk

Boks
Renditen boksierët më të mirë në botë – Tyson Fury jashtë top 10

Renditen boksierët më të mirë në botë – Tyson Fury jashtë top 10

Boks
Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk humbasin miliona euro shkaku i adhuruesve të boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk humbasin miliona euro shkaku i adhuruesve të boksit

Boks
Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Boks
Pika kulmore kur “Tyson Fury nuk donte të vazhdonte” në humbjen nga Oleksandr Usyk

Pika kulmore kur “Tyson Fury nuk donte të vazhdonte” në humbjen nga Oleksandr Usyk

Boks
Oleksandr Usyk pezullohet përkohësisht nga boksi pas duelit brutal me Tyson Furyn

Oleksandr Usyk pezullohet përkohësisht nga boksi pas duelit brutal me Tyson Furyn

Boks
Oleksandr Usyk shfaq lëndimet që ka pësuar në duar nga grushtimi i Tyson Furyt

Oleksandr Usyk shfaq lëndimet që ka pësuar në duar nga grushtimi i Tyson Furyt

Boks
Usyk dërgon video mesazhin e parë për fansat pasi mposhti Furyn

Usyk dërgon video mesazhin e parë për fansat pasi mposhti Furyn

Boks
Konfirmohet lufta e radhës e Tyson Fury pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Konfirmohet lufta e radhës e Tyson Fury pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Boks
Gjyqtari përdori një rregull që pak kush e njeh në boks gjatë humbjes së Furyt nga Usyk

Gjyqtari përdori një rregull që pak kush e njeh në boks gjatë humbjes së Furyt nga Usyk

Boks
Dalin pamjet nga reagimi i Tyson Furyt në zhveshtore pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Dalin pamjet nga reagimi i Tyson Furyt në zhveshtore pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Boks
Publikohen pamje të papara më herët të grushteve brutale të Usyk ndaj Furyt

Publikohen pamje të papara më herët të grushteve brutale të Usyk ndaj Furyt

Boks
Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn – tani publikohen pamjet

Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn – tani publikohen pamjet

Boks
Fury mund ta injorojë rimeçin me Usykun dhe të shkojë për një tjetër kundërshtar

Fury mund ta injorojë rimeçin me Usykun dhe të shkojë për një tjetër kundërshtar

Boks
Deklaratë sa rrënqethëse, aq shokuese e Usyk për babain e tij që e bëri të qajë

Deklaratë sa rrënqethëse, aq shokuese e Usyk për babain e tij që e bëri të qajë

Boks


mob5