LAJMI I FUNDIT:

Njësia speciale

80 Artikuj

Limaj: Nuk duhet të shkojmë në zgjedhje kur dëshiron Kurti

Limaj: Nuk duhet të shkojmë në zgjedhje kur dëshiron Kurti

Siguri
Njësia Speciale e Policisë e angazhuar në hetimet për vrasjen në Prishtinë

Njësia Speciale e Policisë e angazhuar në hetimet për vrasjen në Prishtinë

Drejtësi
Rusia lëshoi urdhërarrest për tre zyrtarë policorë, deklarohet Sveçla

Rusia lëshoi urdhërarrest për tre zyrtarë policorë, deklarohet Sveçla

Kosovë
Rusia lëshon fletarrestim për disa zyrtarë policorë të Kosovës, Qalaj: Të trajtohet me seriozitet nga shteti

Rusia lëshon fletarrestim për disa zyrtarë policorë të Kosovës, Qalaj: Të trajtohet me seriozitet nga shteti

Kosovë
Nga Banjskë, Njësitet Speciale të Policisë urojnë vitin e ri

Nga Banjskë, Njësitet Speciale të Policisë urojnë vitin e ri

Kosovë
​Njesia Speciale e Policisë Kufitare patrullon me barka lundruese në Ujman

​Njesia Speciale e Policisë Kufitare patrullon me barka lundruese në Ujman

Siguri
Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Njësiti Special Intervenues sot në protestë, bashkë me ta edhe Sindikata e Policisë së Kosovës

Kosovë
Pas pezullimit të protestës së Njësisë Speciale, flet kryetari i Sindikatës së Policisë

Pas pezullimit të protestës së Njësisë Speciale, flet kryetari i Sindikatës së Policisë

Elfije Boletini
Pezullohet protesta e Njësisë Speciale Intervenuese, Kurti iu premton zgjidhje

Pezullohet protesta e Njësisë Speciale Intervenuese, Kurti iu premton zgjidhje

Kosovë
Njësia Speciale Intervenuese e Policisë sërish në protestë

Njësia Speciale Intervenuese e Policisë sërish në protestë

Kosovë
Protesta e FIT-it para Qeverisë, deklaratat e Kurtit dhe Sveçlës dhe reagimet e opozitës dhe analistëve

Protesta e FIT-it para Qeverisë, deklaratat e Kurtit dhe Sveçlës dhe reagimet e opozitës dhe analistëve

Kosovë
Abdixhiku i reagon Kurtit për pagat e Policisë: Kosova s’ka qeveri normale, ka mashtrues që nxisin turma e propagandë

Abdixhiku i reagon Kurtit për pagat e Policisë: Kosova s’ka qeveri normale, ka mashtrues që nxisin turma e propagandë

Kosovë
Mushkolaj tregon pse Kurti po manipulon me shifra duke krahasuar pagën e NjSI me atë të presidentes Osmani

Mushkolaj tregon pse Kurti po manipulon me shifra duke krahasuar pagën e NjSI me atë të presidentes Osmani

Kosovë
Paga bazë e një polici të Njësisë Speciale Intervenuese është 631 euro (Dokument)

Paga bazë e një polici të Njësisë Speciale Intervenuese është 631 euro (Dokument)

Kosovë
Njihuni me profilin e Njësisë Speciale Intervenuese – FIT në Policinë e Kosovës, që protestuan sot para Qeverisë

Njihuni me profilin e Njësisë Speciale Intervenuese – FIT në Policinë e Kosovës, që protestuan sot para Qeverisë

Elfije Boletini
“Heronjtë e veriut të poshtëruar nga një Qeveri” – opozita reagon pas protestës së njësitit FIT, kërkojnë nga Kurti t’ua plotësoj kërkesat

“Heronjtë e veriut të poshtëruar nga një Qeveri” – opozita reagon pas protestës së njësitit FIT, kërkojnë nga Kurti t’ua plotësoj kërkesat

Kosovë
Fotografi nga protesta e FIT-it para Qeverisë

Fotografi nga protesta e FIT-it para Qeverisë

Kosovë
“Mos luani me dinjitetin tonë” – protesta e FIT-it para Qeverisë, këto janë kërkesat e Njësitit elitar të Policisë

“Mos luani me dinjitetin tonë” – protesta e FIT-it para Qeverisë, këto janë kërkesat e Njësitit elitar të Policisë

Kosovë
Njësiti elitar i Policisë protestë para Qeverisë, të pakënaqur me shtesat e rrezikshmërisë

Njësiti elitar i Policisë protestë para Qeverisë, të pakënaqur me shtesat e rrezikshmërisë

Kosovë
NjSI të mërkurën paralajmëron protestë, të pakënaqur me shtesat që i ka ndarë Qeveria për ta

NjSI të mërkurën paralajmëron protestë, të pakënaqur me shtesat që i ka ndarë Qeveria për ta

Kosovë
Reduktohet prania e Njësisë Speciale në Banjskë, ulet niveli i rrezikshmërisë

Reduktohet prania e Njësisë Speciale në Banjskë, ulet niveli i rrezikshmërisë

Siguri
Pas sulmit në veri deklarohet komandanti i Njësisë Speciale: Krenar me ju djema – pamë djajtë në sy, i pamë të binin, duke qarë e vrapuar

Pas sulmit në veri deklarohet komandanti i Njësisë Speciale: Krenar me ju djema – pamë djajtë në sy, i pamë të binin, duke qarë e vrapuar

Kosovë
Njësia Speciale merr nën kontroll Manastirin e Banjskës – gjendet sasi armatimi – 49 pelegrinë shoqërohen në Polici

Njësia Speciale merr nën kontroll Manastirin e Banjskës – gjendet sasi armatimi – 49 pelegrinë shoqërohen në Polici

Kosovë
A u arrestuan tre policë të Kosovës nga forcat serbe?

A u arrestuan tre policë të Kosovës nga forcat serbe?

Kosovë