LAJMI I FUNDIT:

Netflix

288 Artikuj

Një film i frymëzuar nga një ngjarje e vërtetë fatkeqësie në Suedi, është aktualisht filmi më i shikuar në Netlix

Një film i frymëzuar nga një ngjarje e vërtetë fatkeqësie në Suedi, është aktualisht filmi më i shikuar në Netlix

TV / Film
“E pashë brenda natës”, shikuesit e Netflix të fiskuar pas serialit të ri thriller ‘A Killer Paradox’

“E pashë brenda natës”, shikuesit e Netflix të fiskuar pas serialit të ri thriller ‘A Killer Paradox’

TV / Film
Është aktualisht dokumentari më i ndjekur i Netflix, “Lover, Stalker, Killer” sjell një histori shqetësuese dhe komplot të një trekëndëshi dashurie

Është aktualisht dokumentari më i ndjekur i Netflix, “Lover, Stalker, Killer” sjell një histori shqetësuese dhe komplot të një trekëndëshi dashurie

TV / Film
Jennifer Lopez shihet për herë të parë në filmin fantastiko-shkencor të quajtur “Atlas”

Jennifer Lopez shihet për herë të parë në filmin fantastiko-shkencor të quajtur “Atlas”

TV / Film
Publikohen pamjet e para të sezonit të dytë dhe të shumëpritur të “Squid Game”

Publikohen pamjet e para të sezonit të dytë dhe të shumëpritur të “Squid Game”

TV / Film
Thyhet rekordi i shikueshmërisë: ky serial është parë për 57.7 miliardë minuta në ShBA vitin e kaluar

Thyhet rekordi i shikueshmërisë: ky serial është parë për 57.7 miliardë minuta në ShBA vitin e kaluar

TV / Film
Netflix ka nxitur rritjen e numrit të abonentëve pas ndalimit të shpërndarjes së fjalëkalimeve

Netflix ka nxitur rritjen e numrit të abonentëve pas ndalimit të shpërndarjes së fjalëkalimeve

Lajme Teknologji
Netflix konfirmon se sezoni i dytë i “Squid Game” do të publikohet këtë vit, bashkë me serialet “The Diplomat” dhe “Bridgerton”

Netflix konfirmon se sezoni i dytë i “Squid Game” do të publikohet këtë vit, bashkë me serialet “The Diplomat” dhe “Bridgerton”

TV / Film
Filmi “Queenpins” ku luan Bebe Rexha është aktualisht në listën e 10 filmave më të shikuar në Netflix

Filmi “Queenpins” ku luan Bebe Rexha është aktualisht në listën e 10 filmave më të shikuar në Netflix

TV / Film
Shikuesit e Netflix entuziazmohen për thrillerin e ri të krimit korean, duke e quajtur atë “filmin më të mirë në një kohë të gjatë”

Shikuesit e Netflix entuziazmohen për thrillerin e ri të krimit korean, duke e quajtur atë “filmin më të mirë në një kohë të gjatë”

TV / Film
Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Lojëra
Netflix thotë se abonimi me reklama ka 15 milionë përdorues në muaj

Netflix thotë se abonimi me reklama ka 15 milionë përdorues në muaj

Lajme Teknologji
Jennifer Lawrence mahnit fansat me skenën e zhveshur në komedinë “X-Rated No Hard Feelings” në Netflix

Jennifer Lawrence mahnit fansat me skenën e zhveshur në komedinë “X-Rated No Hard Feelings” në Netflix

Yjet
Netflix ndalon ndarjen e fjalëkalimeve, “shpërthen” numri i abonentëve të rinj

Netflix ndalon ndarjen e fjalëkalimeve, “shpërthen” numri i abonentëve të rinj

Lajme Teknologji
“Reptile” konsiderohet nga shikuesit si një ndër filmat më të mirë të Netflix

“Reptile” konsiderohet nga shikuesit si një ndër filmat më të mirë të Netflix

TV / Film
Fansat e Netflix janë ‘të fiksuar’ me dokumentarin më të fundit të UFO-ve nga Steven Spielberg

Fansat e Netflix janë ‘të fiksuar’ me dokumentarin më të fundit të UFO-ve nga Steven Spielberg

TV / Film
“Më pështynin dhe më keqtrajtonin”, çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

“Më pështynin dhe më keqtrajtonin”, çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Yjet
Netflix mbyll biznesin të dhënies me qira të DVD-ve, duke shënuar fundin e epokës së ‘zarfeve të kuqe’

Netflix mbyll biznesin të dhënies me qira të DVD-ve, duke shënuar fundin e epokës së ‘zarfeve të kuqe’

Lajme Teknologji
“97 milionë orë shikime” – seriali “Sex Education” është më i shikuari në Netflix

“97 milionë orë shikime” – seriali “Sex Education” është më i shikuari në Netflix

Muzikë
Komedia e re “Love at First Sight” rrëmben zemrat e shikuesve, në një kohë të shkurtër bëhet një prej filmave më të shikuar në Netflix

Komedia e re “Love at First Sight” rrëmben zemrat e shikuesve, në një kohë të shkurtër bëhet një prej filmave më të shikuar në Netflix

TV / Film
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

TV / Film
Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

Filmat e rinj të kësaj vjeshte: Titujt që priten me padurim

TV / Film
“Burning Body” – seriali më i ri krim/thriller që ka rrëmbyer zemrat e shikuesve të Netflixit

“Burning Body” – seriali më i ri krim/thriller që ka rrëmbyer zemrat e shikuesve të Netflixit

TV / Film
Trilleri psikologjik “Dear Child” fiton audiencën e Netflix

Trilleri psikologjik “Dear Child” fiton audiencën e Netflix

TV / Film