LAJMI I FUNDIT:
Nelson Semedo

Nelson Semedo

113 Artikuj

Info

Nelson Semedo ka lindur më 16 nëntor 1993 në Portugali

Futbollisti i Barcelonës rrezikon shumë, thyen rregullat dhe protokollin e La Ligas për mbrojtje nga coronavirusi

Futbollisti i Barcelonës rrezikon shumë, thyen rregullat dhe protokollin e La Ligas për mbrojtje nga coronavirusi

La Liga
Barcelona planifikon shitjen e gjashtë lojtarëve për të financuar dy blerjet e mëdha

Barcelona planifikon shitjen e gjashtë lojtarëve për të financuar dy blerjet e mëdha

La Liga
Juventusi dhe Barcelona afër shkëmbimit të ‘çmendur’, Pjanic dhe De Sciglio plus 25 milionë për Semedon

Juventusi dhe Barcelona afër shkëmbimit të ‘çmendur’, Pjanic dhe De Sciglio plus 25 milionë për Semedon

Ndërkombëtare
Kërkohet nga City, Inter dhe Juventus, Semedo vendos për klubin e ri

Kërkohet nga City, Inter dhe Juventus, Semedo vendos për klubin e ri

La Liga
Më në fund arrihet marrëveshja mes klubeve, Lautaro do të transferohet te Barcelona

Më në fund arrihet marrëveshja mes klubeve, Lautaro do të transferohet te Barcelona

Serie A
Marrëveshje trepalëshe: Lautaro te Barcelona, Semedo te Man City e  Cancelo te Interi

Marrëveshje trepalëshe: Lautaro te Barcelona, Semedo te Man City e Cancelo te Interi

Ndërkombëtare
Barcelona dhe Juventusi përgatisin shkëmbimin e disa lojtarëve

Barcelona dhe Juventusi përgatisin shkëmbimin e disa lojtarëve

Ndërkombëtare
Interi refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Lautaron – 70 milionë dhe dy lojtarë

Interi refuzon ofertën e parë të Barcelonës për Lautaron – 70 milionë dhe dy lojtarë

La Liga
Barcelona i ofron Juventusit të zgjedh mes tre lojtarëve në shkëmbim për Pjanicin

Barcelona i ofron Juventusit të zgjedh mes tre lojtarëve në shkëmbim për Pjanicin

Serie A
Barcelona vendos 11 lojtarë në tavolinën e bisedimeve për shkëmbime të mundshme, gjashtë prej tyre i ofrohen Interit për Lautaron

Barcelona vendos 11 lojtarë në tavolinën e bisedimeve për shkëmbime të mundshme, gjashtë prej tyre i ofrohen Interit për Lautaron

La Liga
Shënjestrat e Barcelonës varen edhe nga Nelson Semedo – klubet evropiane e duan portugezin

Shënjestrat e Barcelonës varen edhe nga Nelson Semedo – klubet evropiane e duan portugezin

La Liga
Barcelona bën ofertën e fundit për Lautaron – 65 milionë euro dhe dy lojtarë

Barcelona bën ofertën e fundit për Lautaron – 65 milionë euro dhe dy lojtarë

La Liga
Barcelona nuk po e bind PSG-në për Neymarin, ofron para dhe dy futbollistë për Jadon Sanchon

Barcelona nuk po e bind PSG-në për Neymarin, ofron para dhe dy futbollistë për Jadon Sanchon

Bundesliga
Barcelona dhe Juventusi në bisedime për shkëmbimin e katër futbollistëve

Barcelona dhe Juventusi në bisedime për shkëmbimin e katër futbollistëve

Serie A
Barcelona dhe Manchester City vazhdojnë bisedimet për shkëmbimin e bujshëm

Barcelona dhe Manchester City vazhdojnë bisedimet për shkëmbimin e bujshëm

Premier League
Barcelona e do Ndombelen, Spurs i kërkojnë dy yjet e kataluansve në këmbim të francezit

Barcelona e do Ndombelen, Spurs i kërkojnë dy yjet e kataluansve në këmbim të francezit

La Liga
Marrëveshja shumë afër, Interi ia kërkon katër lojtarë Barcelonës për Lautaron

Marrëveshja shumë afër, Interi ia kërkon katër lojtarë Barcelonës për Lautaron

Serie A
Barcelona ia cakton çmimin e largimit, Juventusi gati ta transferojë Semedon

Barcelona ia cakton çmimin e largimit, Juventusi gati ta transferojë Semedon

La Liga
Messi ia jep listën Bartomeus me gjashtë lojtarët që do t’i largojë nga Barcelona

Messi ia jep listën Bartomeus me gjashtë lojtarët që do t’i largojë nga Barcelona

La Liga
Barcelona i ofron kontratë të re Semedos

Barcelona i ofron kontratë të re Semedos

La Liga
Barcelona përgatit shkëmbimin Semedo-Cancelo

Barcelona përgatit shkëmbimin Semedo-Cancelo

La Liga
Interi refuzon një tjetër ofertë të Barcelonës, katalunasit ofruan dy mbrojtës dhe para për Lautaron

Interi refuzon një tjetër ofertë të Barcelonës, katalunasit ofruan dy mbrojtës dhe para për Lautaron

Serie A
Barcelona e gatshme të përfshijë shumë emra të mëdhenj në shkëmbimin me Neymarin

Barcelona e gatshme të përfshijë shumë emra të mëdhenj në shkëmbimin me Neymarin

La Liga
Listohen top 10 mbrojtësit më të mirë të djathtë aktualisht në botë

Listohen top 10 mbrojtësit më të mirë të djathtë aktualisht në botë

Ndërkombëtare