LAJMI I FUNDIT:

Naim Murseli

120 Artikuj

Kryeprokurori i Prishtinës: Kemi bashkëpunim me autoritetet suedeze për të zbardhur vrasjen e Liridona Ademajt

Kryeprokurori i Prishtinës: Kemi bashkëpunim me autoritetet suedeze për të zbardhur vrasjen e Liridona Ademajt

Drejtësi
“A mundemi me ardhë në Kosovë me dërgu lule te varri i nënës”, vëllai i Liridonës tregon kërkesën e dy djemve të saj

“A mundemi me ardhë në Kosovë me dërgu lule te varri i nënës”, vëllai i Liridonës tregon kërkesën e dy djemve të saj

Kosovë
Edhe dy muaj paraburgim për Naim Murselin dhe dy të dyshuarit e tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt

Edhe dy muaj paraburgim për Naim Murselin dhe dy të dyshuarit e tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt

Drejtësi
Vrasja e Liridona Ademaj, Prokuroria vazhdon hetimet mbi rastin

Vrasja e Liridona Ademaj, Prokuroria vazhdon hetimet mbi rastin

Kosovë
Avokati Daci: 30 vjet minimumi i dënimit për Naim Murselin

Avokati Daci: 30 vjet minimumi i dënimit për Naim Murselin

Drejtësi
Çka tha Naim Murseli në Prokurori, detaje nga deklarata e tij

Çka tha Naim Murseli në Prokurori, detaje nga deklarata e tij

Drejtësi
Vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli dëshmon sërish para Prokurorisë

Vrasja e Liridona Ademajt, Naim Murseli dëshmon sërish para Prokurorisë

Kosovë
“Problemi familjar” i Naim Murselit, kjo është dëshmia e vëllait të Kushtrim Kokallës në polici

“Problemi familjar” i Naim Murselit, kjo është dëshmia e vëllait të Kushtrim Kokallës në polici

Drejtësi
“Problemi familjar” i Naim Murselit, dëshmia e babait të tij: Ka pasur disa SMS me gruan e vëllait të Kushtrim Kokallës

“Problemi familjar” i Naim Murselit, dëshmia e babait të tij: Ka pasur disa SMS me gruan e vëllait të Kushtrim Kokallës

Drejtësi
Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Drejtësi
Dëshmia e plotë e Kushtrim Kokallës, të dyshuarit për përfshirje në krim: Naimi para një viti më ka lutur ta vras Liridonën

Dëshmia e plotë e Kushtrim Kokallës, të dyshuarit për përfshirje në krim: Naimi para një viti më ka lutur ta vras Liridonën

Kosovë
Këshilltari i Pacollit reagon pas dëshmisë së Naim Murselit, thotë se duhet të eliminohen skemat e shantazhit dhe shpifjes

Këshilltari i Pacollit reagon pas dëshmisë së Naim Murselit, thotë se duhet të eliminohen skemat e shantazhit dhe shpifjes

Kosovë
Dëshmia e Plavës: Naim Murseli ka qenë në veturë në momentin e vrasjes së Liridonës

Dëshmia e Plavës: Naim Murseli ka qenë në veturë në momentin e vrasjes së Liridonës

Kosovë
Mbyllja e komunave paralele të Serbisë, dëshmia e Naim Murselit, i dyshuar për vrasjen e gruas dhe deklarata e Stoltenbergut për sigurinë në Kosovë – lajmet e javës

Mbyllja e komunave paralele të Serbisë, dëshmia e Naim Murselit, i dyshuar për vrasjen e gruas dhe deklarata e Stoltenbergut për sigurinë në Kosovë – lajmet e javës

Besnike Salihu
Vëllai i Liridona Ademajt reagon pas publikimit të dëshmisë së Naim Murselit: Nuk e komentojmë përmbajtjen

Vëllai i Liridona Ademajt reagon pas publikimit të dëshmisë së Naim Murselit: Nuk e komentojmë përmbajtjen

Kosovë
Vrasja e Liridona Ademajt, dëshmia e plotë e Naim Murselit në polici

Vrasja e Liridona Ademajt, dëshmia e plotë e Naim Murselit në polici

Kosovë
Vrasja e Liridona Ademajt, ish-eprori i Policisë së Kosovës thotë që ka prova të mjaftueshme se kush mund të jetë kryerësi i veprës penale

Vrasja e Liridona Ademajt, ish-eprori i Policisë së Kosovës thotë që ka prova të mjaftueshme se kush mund të jetë kryerësi i veprës penale

Drejtësi
Përfundon intervistimi i Naim Murselit, avokatja: Dha version ndryshe nga ajo që është publikuar në media

Përfundon intervistimi i Naim Murselit, avokatja: Dha version ndryshe nga ajo që është publikuar në media

Drejtësi
“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

Shqipëri
E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

Shqipëri
Afër 30 vrasje gjatë vitit 2023 në Kosovë

Afër 30 vrasje gjatë vitit 2023 në Kosovë

Kosovë
“Kishim shumë plane bashkë”, vëllai i Liridona Ademajt kujton motrën e tij në njëmujorin e vrasjes së saj

“Kishim shumë plane bashkë”, vëllai i Liridona Ademajt kujton motrën e tij në njëmujorin e vrasjes së saj

Kosovë
Naim Murselit dhe dy të dyshuarve tjerë u vazhdohet masa e paraburgimit edhe për dy muaj

Naim Murselit dhe dy të dyshuarve tjerë u vazhdohet masa e paraburgimit edhe për dy muaj

Kosovë
Familja Ademaj i bën kërkesë urgjente Prokurorisë: Duam të informohemi më shumë për rastin e Liridonës

Familja Ademaj i bën kërkesë urgjente Prokurorisë: Duam të informohemi më shumë për rastin e Liridonës

Drejtësi