LAJMI I FUNDIT:

Monaco

874 Artikuj

Del në pah plani i Napolit për t’i mbajtur larg gjigantët evropianë nga Osimhen

Del në pah plani i Napolit për t’i mbajtur larg gjigantët evropianë nga Osimhen

Serie A
Real Madridi pritet ta përdor taktikën e Tchouamenit për të nënshkruar me Bellingham

Real Madridi pritet ta përdor taktikën e Tchouamenit për të nënshkruar me Bellingham

La Liga
Top klubet evropiane vihen pas mbrojtësit francez Axel Disasi

Top klubet evropiane vihen pas mbrojtësit francez Axel Disasi

Ligue 1
Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Ligat tjera
Ben Yedder dënohet me gjashtë muaj burg, për kohën sa luante në Spanjë te Sevilla

Ben Yedder dënohet me gjashtë muaj burg, për kohën sa luante në Spanjë te Sevilla

La Liga
Unitedi pas Axel Disasi, për shkak të paqartësisë rreth të ardhmes së Maguire e Lindelof

Unitedi pas Axel Disasi, për shkak të paqartësisë rreth të ardhmes së Maguire e Lindelof

Premier League
Pas një karriere të ndritur – Adebayor i thotë lamtumirë futbollit

Pas një karriere të ndritur – Adebayor i thotë lamtumirë futbollit

Premier League
“Cilësohesha si Pele i ri dhe isha i destinuar për majat e futbollit – tani jam i papunë”, rrëfimi i lojtarit që tenton t’i rikthehet lojës këtë verë

“Cilësohesha si Pele i ri dhe isha i destinuar për majat e futbollit – tani jam i papunë”, rrëfimi i lojtarit që tenton t’i rikthehet lojës këtë verë

Ndërkombëtare
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
I injoroi urdhrat nga kapiteni Marqunihos dhe shkoi në drejtim të tifozëve, Kimpembe iu drejtua mbështetësve të PSG-së me megafon

I injoroi urdhrat nga kapiteni Marqunihos dhe shkoi në drejtim të tifozëve, Kimpembe iu drejtua mbështetësve të PSG-së me megafon

Ligue 1
Prishje raportesh te PSG: Neymar i kritikoi bashkëlojtarët dhe pas ndeshjes pati zënkë me këshilltarin e futbollit

Prishje raportesh te PSG: Neymar i kritikoi bashkëlojtarët dhe pas ndeshjes pati zënkë me këshilltarin e futbollit

Ligue 1
PSG humbi keq nga Monaco, Donnarumma u kërkon falje tifozëve

PSG humbi keq nga Monaco, Donnarumma u kërkon falje tifozëve

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Monaco 3-1 PSG: Ben Yedden lë nën hije Neymarin

Notat e lojtarëve, Monaco 3-1 PSG: Ben Yedden lë nën hije Neymarin

Ligue 1
Monaco leksion PSG-së, Ben Yedder shkëlqen me dy gola

Monaco leksion PSG-së, Ben Yedder shkëlqen me dy gola

Ligue 1
Monaco kërkon befasi ndaj PSG-së, formacionet zyrtare

Monaco kërkon befasi ndaj PSG-së, formacionet zyrtare

Ligue 1
Gjërat që duhet t’i dini për Mbappe: 13 fakte për yllin francez

Gjërat që duhet t’i dini për Mbappe: 13 fakte për yllin francez

Ndërkombëtare
Mbappe këshillon PSG-në ta transferojë ish-bashkëlojtarin e tij

Mbappe këshillon PSG-në ta transferojë ish-bashkëlojtarin e tij

Ligue 1
Manchester United dhe Bayern Munich pas mbrojtësit Axel Disasi

Manchester United dhe Bayern Munich pas mbrojtësit Axel Disasi

Ligue 1
Zyrtare: Benoit Badiashile, lojtar i ri i Chelseat

Zyrtare: Benoit Badiashile, lojtar i ri i Chelseat

Premier League
Është nën kontratë me Bayernin, por Nubel refuzon të rikthehet në Munich përkundër insistimit nga klubi gjerman

Është nën kontratë me Bayernin, por Nubel refuzon të rikthehet në Munich përkundër insistimit nga klubi gjerman

Bundesliga
Tejkaloi Kylian Mbappen dhe Thierry Henryn: Ben Seghir, lojtari më i ri që ka shënuar dy herë në debutim në Ligue 1

Tejkaloi Kylian Mbappen dhe Thierry Henryn: Ben Seghir, lojtari më i ri që ka shënuar dy herë në debutim në Ligue 1

Ligue 1
Chelsea bën ofertën për transferimin e Badiashile

Chelsea bën ofertën për transferimin e Badiashile

Premier League
Thuram i vendosur të ndryshoj skuadër në janar, shumë klube pas tij

Thuram i vendosur të ndryshoj skuadër në janar, shumë klube pas tij

Bundesliga
Ylli i ri i Francës, i cili shpërndau pica dhe hoqi dorë nga futbolli një kohë për të studiuar – tani mund të luajë në finalen e Kupës së Botës

Ylli i ri i Francës, i cili shpërndau pica dhe hoqi dorë nga futbolli një kohë për të studiuar – tani mund të luajë në finalen e Kupës së Botës

Përfaqësueset