LAJMI I FUNDIT:

Mikel Arteta

492 Artikuj

Arteta tregon katër gjëra që i munguan Arsenalit sezonin e kaluar që çuan në humbjen e titullit të Ligës Premier

Arteta tregon katër gjëra që i munguan Arsenalit sezonin e kaluar që çuan në humbjen e titullit të Ligës Premier

Premier League
Klopp flet për festimin e Artetas ndaj Liverpoolit që u bë viral në rrjetet sociale

Klopp flet për festimin e Artetas ndaj Liverpoolit që u bë viral në rrjetet sociale

Premier League
Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Liga e Kampionëve
Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
“Pse jo?”, Arteta i përgjigjet thashethemeve për Mbappen

“Pse jo?”, Arteta i përgjigjet thashethemeve për Mbappen

Premier League
Kush do të jetë trajneri i ri i Barcelonës? Të avantazhuarit dhe ata më me pak gjasa

Kush do të jetë trajneri i ri i Barcelonës? Të avantazhuarit dhe ata më me pak gjasa

La Liga
Arteta i lumtur me paraqitjen spektakolare të Declan Rice: Shkëlqeu edhe pse e do aq shumë West Hamin

Arteta i lumtur me paraqitjen spektakolare të Declan Rice: Shkëlqeu edhe pse e do aq shumë West Hamin

Premier League
“Kur ai flet të gjithë dëgjojnë” – Arteta tregon se kush do të jetë kapiten i ardhshëm i Arsenalit

“Kur ai flet të gjithë dëgjojnë” – Arteta tregon se kush do të jetë kapiten i ardhshëm i Arsenalit

Premier League
Shtatë zëvendësuesit e mundshëm të Xavit dhe reagimet e tyre për punën e trajnerit te Barcelona

Shtatë zëvendësuesit e mundshëm të Xavit dhe reagimet e tyre për punën e trajnerit te Barcelona

La Liga
Carragher i jep një këshillë shumë të rëndësishme Arsenalit: Pas Klopp do të largohet edhe Pep, ju duhet ta bëni këtë gjë

Carragher i jep një këshillë shumë të rëndësishme Arsenalit: Pas Klopp do të largohet edhe Pep, ju duhet ta bëni këtë gjë

Premier League
Arsenali rivalizon Barcelonën dhe Bayernin për top lojtarin

Arsenali rivalizon Barcelonën dhe Bayernin për top lojtarin

Premier League
Tifozët e Liverpoolit e urrejnë veprimin që bëri Arteta kur Arsenali shënoi golin e tretë

Tifozët e Liverpoolit e urrejnë veprimin që bëri Arteta kur Arsenali shënoi golin e tretë

Premier League
Arteta paturpësisht kopjon festën e Kloppit, por paraqitet shumë keq

Arteta paturpësisht kopjon festën e Kloppit, por paraqitet shumë keq

Premier League
Arteta me deklaratë të jashtëzakonshme pasi që shpartalluan Liverpoolin

Arteta me deklaratë të jashtëzakonshme pasi që shpartalluan Liverpoolin

Premier League
Lojtari i Arsenalit ‘nuk ka të ardhme’ në klub, Arteta pajtohet me largimin e tij

Lojtari i Arsenalit ‘nuk ka të ardhme’ në klub, Arteta pajtohet me largimin e tij

Premier League
Mikel Arteta zbulon se çfarë ka mësuar më së shumti nga Jurgen Klopp

Mikel Arteta zbulon se çfarë ka mësuar më së shumti nga Jurgen Klopp

Premier League
Mikel Arteta zbulon se çfarë duhet të bëjë Arsenali për të mposhtur Liverpoolin

Mikel Arteta zbulon se çfarë duhet të bëjë Arsenali për të mposhtur Liverpoolin

Premier League
Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Lista me 11 trajnerët më të paguar në botë – më i paguari në La Liga, i fundit në listën nga Liga Premier

Ndërkombëtare
Mikel Arteta del me deklaratë zyrtare rreth të ardhmes së tij

Mikel Arteta del me deklaratë zyrtare rreth të ardhmes së tij

Premier League
Dy opsione se si mund të luaj Barcelona nën urdhrat e Mikel Artetas

Dy opsione se si mund të luaj Barcelona nën urdhrat e Mikel Artetas

Premier League
Arteta i bashkohet listës me dy trajnerë për të drejtuar Barcelonën sezonin e ri

Arteta i bashkohet listës me dy trajnerë për të drejtuar Barcelonën sezonin e ri

La Liga
Valë me largime të trajnerëve: Mikel Arteta po i ‘paketon valixhet’ nga Arsenali?

Valë me largime të trajnerëve: Mikel Arteta po i ‘paketon valixhet’ nga Arsenali?

Premier League
Zinchenko përmend një gjë që e dallon Guardiolën dhe Artetën, nuk janë trofetë

Zinchenko përmend një gjë që e dallon Guardiolën dhe Artetën, nuk janë trofetë

Premier League
Reagimi i Artetas ndaj veprimit të Rayas i thotë të gjitha

Reagimi i Artetas ndaj veprimit të Rayas i thotë të gjitha

Premier League