LAJMI I FUNDIT:

Mikel Arteta

483 Artikuj

Arsenali dëshiron ta blindojë Artetën me një kontratë të re

Arsenali dëshiron ta blindojë Artetën me një kontratë të re

Premier League
Tre sulmuesit që Arsenali i ka në listë për afatin kalimtar veror – njëri më i avantazhuar

Tre sulmuesit që Arsenali i ka në listë për afatin kalimtar veror – njëri më i avantazhuar

Premier League
“Ai nuk do të dorëzohet”, Guardiola i bën komplimentin e fundit Artetës rreth garës për titull në Ligën Premier

“Ai nuk do të dorëzohet”, Guardiola i bën komplimentin e fundit Artetës rreth garës për titull në Ligën Premier

Premier League
Arteta shpjegon paraqitjen e dobët të Arsenalit kundër Man United

Arteta shpjegon paraqitjen e dobët të Arsenalit kundër Man United

Premier League
“Truri im më thotë se po e fitojmë Ligën Premier” – Arteta beson deri në fund

“Truri im më thotë se po e fitojmë Ligën Premier” – Arteta beson deri në fund

Premier League
Mikel Arteta refuzon të konfirmojë nëse Arsenali do të nënshkruajë përgjithmonë me David Rayan

Mikel Arteta refuzon të konfirmojë nëse Arsenali do të nënshkruajë përgjithmonë me David Rayan

Premier League
Arteta sapo ka bërë diçka që Wenger nuk e ka arritur kurrë si trajner i Arsenalit

Arteta sapo ka bërë diçka që Wenger nuk e ka arritur kurrë si trajner i Arsenalit

Premier League
“Nuk ishte vendimi im”, Arteta zbulon se kush fshihet pas transferimit të Havertz tek Arsenali

“Nuk ishte vendimi im”, Arteta zbulon se kush fshihet pas transferimit të Havertz tek Arsenali

Premier League
“Si një baba për mua”, Arteta zbulon raportin e veçantë që ka me Pochettinon

“Si një baba për mua”, Arteta zbulon raportin e veçantë që ka me Pochettinon

Premier League
Granit Xhaka mesazh Arsenalit për titullin kur kanë mbetur edhe gjashtë xhiro deri në mbyllje

Granit Xhaka mesazh Arsenalit për titullin kur kanë mbetur edhe gjashtë xhiro deri në mbyllje

Premier League
Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Premier League
Mikel Arteta ka zgjedhur dy lojtarët që dëshiron t’i transferojë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Mikel Arteta ka zgjedhur dy lojtarët që dëshiron t’i transferojë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Premier League
“Në çdo kampionat tjetër do të krijoja distancë” – Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t’ia marrë titullin Cityt

“Në çdo kampionat tjetër do të krijoja distancë” – Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t’ia marrë titullin Cityt

Premier League
Zbulohet foto e tyre në Spanjë, Arteta po e emëron ndihmës të tij ish-mbrojtësin e Manchester United

Zbulohet foto e tyre në Spanjë, Arteta po e emëron ndihmës të tij ish-mbrojtësin e Manchester United

Premier League
“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

“Të luash pa dhimbje në sportin elitar është shumë e vështirë” – Arteta zbulon se Jesus ka nevojë për operim në gju, por po luan në ndeshjet e fundit

Premier League
Arteta flet për rastin diskutabil të Sakas dhe barazimin me Bayernin

Arteta flet për rastin diskutabil të Sakas dhe barazimin me Bayernin

Liga e Kampionëve
Ëndrra e bërë realitet e dy fëmijëve që ishin miq– nga futbollistë të dalluar në trajner që mund të fitojnë titullin në dy kampionatet kryesore  

Ëndrra e bërë realitet e dy fëmijëve që ishin miq– nga futbollistë të dalluar në trajner që mund të fitojnë titullin në dy kampionatet kryesore  

Ndërkombëtare
Mikel Arteta i befasuar nga disiplina e dobët e yllit të Arsenalit – thotë se do të marrë masa

Mikel Arteta i befasuar nga disiplina e dobët e yllit të Arsenalit – thotë se do të marrë masa

Premier League
Mikel Arteta lavdëron top yllin e Arsenalit, thotë se ai ka ndikuar shumë në formën e mirë të tyre

Mikel Arteta lavdëron top yllin e Arsenalit, thotë se ai ka ndikuar shumë në formën e mirë të tyre

Premier League
Mikel Arteta parashikon datën se kur do të vendoset titulli i Ligës Premier këtë sezon

Mikel Arteta parashikon datën se kur do të vendoset titulli i Ligës Premier këtë sezon

Premier League
“Duam t’i fitojmë të gjitha ndeshjet, pastaj titullin” – Arteta nuk fshihet nga objektivat

“Duam t’i fitojmë të gjitha ndeshjet, pastaj titullin” – Arteta nuk fshihet nga objektivat

Premier League
Hyn në vitin e fundit të kontratës, Arteta sqaron të ardhmen  

Hyn në vitin e fundit të kontratës, Arteta sqaron të ardhmen  

Premier League
“Arsenali ishte fenomenal sot” – Arteta reagon pas barazimit ndaj Man Cityt

“Arsenali ishte fenomenal sot” – Arteta reagon pas barazimit ndaj Man Cityt

Premier League
“Ndeshje shumë e rëndësishme, por jo vendimtare” – Arteta flet për derbin me Manchester Cityn

“Ndeshje shumë e rëndësishme, por jo vendimtare” – Arteta flet për derbin me Manchester Cityn

Premier League