LAJMI I FUNDIT:

“Truri im më thotë se po e fitojmë Ligën Premier” – Arteta beson deri në fund

“Truri im më thotë se po e fitojmë Ligën Premier” – Arteta beson deri në fund

Mikel Arteta u pyet nëse do të zhgënjehej nëse Arsenali do të humbiste garën për titull apo nëse do të ishte i lumtur me përparimin e ekipit të tij.

Topçinjtë kanë 83 pikë në pozitën e parë apo një më shumë se Manchester City i dyti me një ndeshje më pak.


“Truri im më thotë kur flas me lojtarët se ne po fitojmë Ligën Premier”.

“Kjo është ajo që truri im po bën për momentin dhe unë dua të ndjek trurin”.

“Kjo është mënyra se si unë dua që të gjithë të mendojnë gjithashtu. Shpresojmë, që ne ta arrijmë atë”, ka thënë Arteta.

Arsenali konsideron një transferim befasues të lojtarit që e largoi në vitin 2017
Lexo po ashtu Arsenali konsideron një transferim befasues të lojtarit që e largoi në vitin 2017

Në ndeshjen e ardhshme, Arsenali luan në udhëtim te Manchester Unitedi. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Merr fund aventura e Shqipërisë në Euro 2024, mposhtemi minimalisht nga Spanja

Përfaqësueset
Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Tifozi shqiptar humbi rrugën mes spanjollëve, shikoni se si përfundoi

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Notat e lojtarëve, Shqipëri 0-1 Spanjë

Përfaqësueset
“Luftuam fortë në çdo ndeshje”, Sylvinho deklaron se Shqipëria u eliminua me kokën lart

“Luftuam fortë në çdo ndeshje”, Sylvinho deklaron se Shqipëria u eliminua me kokën lart

Kombëtarja e Shqipërisë
A ishte reagim me vonesë në tronditjen e Varga - reagon zyrtarisht UEFA

A ishte reagim me vonesë në tronditjen e Varga - reagon zyrtarisht UEFA

Përfaqësueset
Berat Gjimshiti me mesazh për tifozët dhe lojtarët e rinj të kombëtares

Berat Gjimshiti me mesazh për tifozët dhe lojtarët e rinj të kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë
Kalo në kategori