LAJMI I FUNDIT:
Michael Schumacher

Michael Schumacher

151 Artikuj

Max Verstappen po shkruan historinë e Formula 1, këto janë rekordet që ai theu në 2023

Max Verstappen po shkruan historinë e Formula 1, këto janë rekordet që ai theu në 2023

Formula 1
Më në fund një lajm inkurajues për gjendjen e Michael Schumacher

Më në fund një lajm inkurajues për gjendjen e Michael Schumacher

Shkumbin Pireva
Vajza e Schumacher poston një foto emocionuese në ditëlindjen e babait të saj

Vajza e Schumacher poston një foto emocionuese në ditëlindjen e babait të saj

Formula 1
Ish-shoku i skuadrës së Schumacher tregon cili person vendos se kush mund të vizitojë legjendën e F1

Ish-shoku i skuadrës së Schumacher tregon cili person vendos se kush mund të vizitojë legjendën e F1

Formula 1
Bild zbulon detaje të reja nga rehabilitimi i Michael Schmacher

Bild zbulon detaje të reja nga rehabilitimi i Michael Schmacher

Formula 1
‘Nëna italiane’ e Schumacherit thotë se bota iu shemb pas aksidentit dhe zbulon ushqimin e preferuar të legjendës së F1

‘Nëna italiane’ e Schumacherit thotë se bota iu shemb pas aksidentit dhe zbulon ushqimin e preferuar të legjendës së F1

Formula 1
Vëllai i Michael Schumacher jep një përditësim tronditës për legjendën e Formula 1 duke thënë se “asgjë nuk është si dikur”

Vëllai i Michael Schumacher jep një përditësim tronditës për legjendën e Formula 1 duke thënë se “asgjë nuk është si dikur”

Formula 1
Zbulohen dy detaje të reja që kontribuan në aksidentin e Schumacherit në alpet franceze

Zbulohen dy detaje të reja që kontribuan në aksidentin e Schumacherit në alpet franceze

Formula 1
Shoku i ngushtë i Schumacherit jep një pasqyrë të re mbi gjendjen e tij dhjetë vjet pas aksidentit: Ai thjesht nuk është Michael që ka qenë

Shoku i ngushtë i Schumacherit jep një pasqyrë të re mbi gjendjen e tij dhjetë vjet pas aksidentit: Ai thjesht nuk është Michael që ka qenë

Yjet
Gazetarët vizituan skenën e aksidentit të Schumacher, të shokuar me veprimin e legjendës së Formula 1

Gazetarët vizituan skenën e aksidentit të Schumacher, të shokuar me veprimin e legjendës së Formula 1

Formula 1
Derisa vazhdon misteri rreth gjendjes së Michael Schumacher, shpresohet në një dokumentar tjetër më autentik dhe respektues

Derisa vazhdon misteri rreth gjendjes së Michael Schumacher, shpresohet në një dokumentar tjetër më autentik dhe respektues

Formula 1
Parashikohet puna që do të bënte Michael Schumacher nëse nuk do ta pësonte aksidentin me ski para një dekade

Parashikohet puna që do të bënte Michael Schumacher nëse nuk do ta pësonte aksidentin me ski para një dekade

Formula 1
Avokati zbulon pse gjendja e vërtetë e Schumacher ishte mbajtur fshehtë për shumë vite

Avokati zbulon pse gjendja e vërtetë e Schumacher ishte mbajtur fshehtë për shumë vite

Formula 1
Vëllai i Michael Schumacher zbulon prapaskena se çfarë i pëlqente legjendës së Formula 1 pas çdo gare

Vëllai i Michael Schumacher zbulon prapaskena se çfarë i pëlqente legjendës së Formula 1 pas çdo gare

Formula 1
Momenti kur eksperti i F1 bën shaka mizore për gjendjen fizike të Michael Schumacher në transmetim direkt

Momenti kur eksperti i F1 bën shaka mizore për gjendjen fizike të Michael Schumacher në transmetim direkt

Formula 1
Deklaratë rrëqethëse nga miku i ngushtë i Schumacher për gjendjen e legjendës që i trishtoi fansat e Formula 1

Deklaratë rrëqethëse nga miku i ngushtë i Schumacher për gjendjen e legjendës që i trishtoi fansat e Formula 1

Formula 1
Derisa nuk dihet për shëndetin e Michael Schumacher, vazhdojnë të shiten gjërat me të cilat ka shkruar histori

Derisa nuk dihet për shëndetin e Michael Schumacher, vazhdojnë të shiten gjërat me të cilat ka shkruar histori

Formula 1
“Do të ketë shumë emocione” – Mick Schumacher përgatitet për një vozitje ‘speciale’ me Mercedesin e babait Michael

“Do të ketë shumë emocione” – Mick Schumacher përgatitet për një vozitje ‘speciale’ me Mercedesin e babait Michael

Formula 1
Përditësimi shëndetësor i Michael Schumacher ndërsa ish-shoku i skuadrës thotë se djali i legjendës po ‘kalon nëpër një ferr’

Përditësimi shëndetësor i Michael Schumacher ndërsa ish-shoku i skuadrës thotë se djali i legjendës po ‘kalon nëpër një ferr’

Formula 1
Revista gjermane shkarkon redaktorin pas ‘intervistës’ të inteligjencës artificiale me Michael Schumacher

Revista gjermane shkarkon redaktorin pas ‘intervistës’ të inteligjencës artificiale me Michael Schumacher

Formula 1
Familja e Michael Schumacher do të ngritë padi për intervistën e rreme të bërë duke përdorur inteligjencën artificiale

Familja e Michael Schumacher do të ngritë padi për intervistën e rreme të bërë duke përdorur inteligjencën artificiale

Formula 1
Legjenda e Formula 1 do të donte të njihte më shumë Michael Schumacherin, por tani kjo mund të jetë e pamundur

Legjenda e Formula 1 do të donte të njihte më shumë Michael Schumacherin, por tani kjo mund të jetë e pamundur

Formula 1
“Dinak dhe agresiv” – Ylli i Formula 1 nënshkroi kontratë që thoshte se ai duhej ta lejonte Michael Schumacherin t’i fitonte garat

“Dinak dhe agresiv” – Ylli i Formula 1 nënshkroi kontratë që thoshte se ai duhej ta lejonte Michael Schumacherin t’i fitonte garat

Formula 1
Miku i afërt i Schumacher, Jean Todt: Aksidenti ka pasur pasoja, ata që thonë se dinë diçka gënjejnë

Miku i afërt i Schumacher, Jean Todt: Aksidenti ka pasur pasoja, ata që thonë se dinë diçka gënjejnë

Formula 1