LAJMI I FUNDIT:
Mauro Icardi

Mauro Icardi

1202 Artikuj

Info

Mauro Icardi është futbollist argjentinas i lindur më 19 shkurt 1993.

“Jo Icardi, presim një tjetër sulmues” – Ancelotti ia humb shpresat argjentinasit për te Real Madridi

“Jo Icardi, presim një tjetër sulmues” – Ancelotti ia humb shpresat argjentinasit për te Real Madridi

La Liga
Burime afër Real Madridit mohojnë lajmet për transferimin e Icardit

Burime afër Real Madridit mohojnë lajmet për transferimin e Icardit

La Liga
Agjenti pretendon se Real Madridi është në bisedime për të nënshkruar me Icardin

Agjenti pretendon se Real Madridi është në bisedime për të nënshkruar me Icardin

Ndërkombëtare
Real Madridi lidhet me një transferim befasues të Icardit

Real Madridi lidhet me një transferim befasues të Icardit

La Liga
Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Yjet
Mauro Icardi i shënon Bayernit nga penalltia në stilin ‘panenka’

Mauro Icardi i shënon Bayernit nga penalltia në stilin ‘panenka’

Liga e Kampionëve
Wanda Nara tregon përkrahjen për partnerin Mauro Icardi pas fitores ndaj Manchester United

Wanda Nara tregon përkrahjen për partnerin Mauro Icardi pas fitores ndaj Manchester United

Yjet
Galatasaray thellon krizën e Manchester United, korrin fitore të madhe në “Old Trafford”

Galatasaray thellon krizën e Manchester United, korrin fitore të madhe në “Old Trafford”

Liga e Kampionëve
Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit – protagonist Icardi

Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit – protagonist Icardi

Ligat tjera
Wanda Nara duket tërheqëse teksa pozon nga jahti përkrah bashkëshortit Mauro Icardi

Wanda Nara duket tërheqëse teksa pozon nga jahti përkrah bashkëshortit Mauro Icardi

Yjet
Prindërit e Wanda Naras thuhet se janë të shqetësuar për marrëdhënien e saj me Mauro Icardin: Ajo është e kërcënuar dhe e frikësuar nga ai

Prindërit e Wanda Naras thuhet se janë të shqetësuar për marrëdhënien e saj me Mauro Icardin: Ajo është e kërcënuar dhe e frikësuar nga ai

Yjet
Wanda Nara – Icardit pasi mësoi për sëmundjen e rëndë: Do të vdes dhe nuk më thonë

Wanda Nara – Icardit pasi mësoi për sëmundjen e rëndë: Do të vdes dhe nuk më thonë

Yjet
Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë në fotot me bikini, teksa tregon shtëpinë e re në Stamboll

Yjet
Mauro Icardi prezantohet te Galatasaray, klubi turk zbulon detajet e transferimit

Mauro Icardi prezantohet te Galatasaray, klubi turk zbulon detajet e transferimit

Ligat tjera
Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Tetë lojtarët e PSG-së që janë grabitur në Paris ndërsa Donnarumma është viktima e fundit

Ligue 1
Dyshohet se Wanda Nara është diagnostikuar me leukemi

Dyshohet se Wanda Nara është diagnostikuar me leukemi

Po Flitet
Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Mbappe dhe Neymar nuk janë të vetmit në shitje – PSG do të tentojë të largojë edhe 12 lojtarë të tjerë

Ligue 1
Lista e gjatë e sulmuesve që Milanin po i shikon – vetëm njëri do të zbarkojë në San Siro

Lista e gjatë e sulmuesve që Milanin po i shikon – vetëm njëri do të zbarkojë në San Siro

Serie A
Wanda Nara ndodhet në Itali, do të bisedoj me dy top klube për rikthimin e Icardit në Serie A

Wanda Nara ndodhet në Itali, do të bisedoj me dy top klube për rikthimin e Icardit në Serie A

Serie A
Nusja e befason me veshjen e saj bashkëshortin në ditën e dasmës – pamjet bëhen virale në Turqi

Nusja e befason me veshjen e saj bashkëshortin në ditën e dasmës – pamjet bëhen virale në Turqi

Fun Lajme
Historia e trazuar e dashurisë së Wanda Naras dhe Mauro Icardit, nga seksi 12 herë në ditë deri te ndarjet dhe ribashkimit

Historia e trazuar e dashurisë së Wanda Naras dhe Mauro Icardit, nga seksi 12 herë në ditë deri te ndarjet dhe ribashkimit

Yjet
Abraham do të mungojë gjatë, Roma synon afrimin e Icardit

Abraham do të mungojë gjatë, Roma synon afrimin e Icardit

Serie A
Wanda Nara është afër t’i realizojë Mauro Icardit transferimin te klubi i Ligës Premier

Wanda Nara është afër t’i realizojë Mauro Icardit transferimin te klubi i Ligës Premier

Ligue 1
PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1