LAJMI I FUNDIT:

Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Pasi konfirmoi se po lufton me një sëmundje të rëndë, Wanda Nara duket e mahnitshme në një fotosesion të ri si ‘catwoman’

Modelja mahnitëse Wanda Nara ka kanalizuar dukjen si ‘Catwoman’ dhe ka mahnitur në një fotosesion për markën e saj të kozmetikës.

Gruaja e Mauro Icardi, 36 vjeç, ndau një foto të veshur me një kostume të zi për promovimin e “Wanda Nara Cosmetics”.

Ajo u shfaq e mrekullueshme ndërsa dukej tejet atraktive dhe më në formë se kurrë më parë.

Foto: Wanda Nara/Instagram

Javën e kaluar, Wanda u përlot në shfaqjen e njohur televizive, teksa shpjegoi se si mjekët e kishin diagnostikuar atë me një sëmundje të rëndë gjatë verës, pasi ajo iu nënshtrua një kontrolli rutinë shëndetësor.

“Më duhej të udhëtoja për në Milano. Sa herë që shkoj atje bëj disa teste rutinë. Rezultatet ishin jonormale dhe mjekët filluan të shihnin disa gjëra. Po qaja pa e ditur se çfarë ishte. Fëmijët e mi ishin shumë të trishtuar”, tha Wanda.

“Kur më ftuan të isha në “Dance with the Stars”, padyshim që situata ishte më e qëndrueshme. Para nënshkrimit të kontratës, i pyeta mjekët nëse mund të pranoja gjatë trajtimit. Ata më thanë ‘po, 100 për qind, bëje”, tregoit tutje ajo.

Foto: Wanda Nara/Instagram

“Besoj se është një shembull për fëmijët e mi dhe kur e shohin këtë përvojë, veçanërisht për të gëmijët e mi që nuk e kuptonin se çfarë po ndodhte me nënën e tyre. Ata do të ndihen sikur gjithçka është në rregull. Unë po kërcej për të treguar se jam mirë”, tha mes lotësh bukuroshja.

Wanda fillimisht adresoi raportet në mediat sociale në lidhje me betejën e saj shëndetësore në korrik, duke deklaruar se donte ta mbante gjendjen e saj private ndërsa priste më shumë rezultate të testit.

Të gjitha lajmet nga Wanda Nara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Wanda Nara

Por javën e kaluar, ajo hyri në më shumë detaje në një intervistë për Corriere della Sera.

E pyetur se si po përballet me sëmundjen, Wanda u përgjigj: “Ishte një pikë kthese krejtësisht e papritur”.

Foto: Wanda Nara/Instagram

“Po përpiqem të jetoj me të njëjtën forcë si më parë, duke e vlerësuar jetën çdo ditë. Gjithmonë kam menduar se asgjë nuk ka më shumë rëndësi se shëndeti, tani padyshim më shumë. Dhe dua të jem me njerëzit që dua, të mos shqetësohem për marrëzira, kjo është gjëja më e rëndësishme”, tha Nara.

Për diagnozën e saj, ajo shtoi: “Po, po, për fat të mirë u zbulua herët”

“Kjo e bën gjithçka më të menaxhueshme. Isha shumë e lodhur dhe më duhej të shkoja në një udhëtim, bëra disa analiza, pa asnjë arsye. Pas rezultatit u ndala për disa ditë. Më duhej ta kuptoja situatën. Tani përpiqem ta jetoj duke e vlerësuar më shumë çdo moment të jetës sime”.

“Kisha mendimet më të këqija, sidomos si nënë. Por është edhe arsyeja pse ajo më bëri të reagoj shpejt: ndihem sikur jam forca lëvizëse e familjes sime, nëse bie të gjithë bien, si domino”, përfundoi partnerja e Icardit. /Telergafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Kalo në kategori