LAJMI I FUNDIT:
Mauro Icardi

Mauro Icardi

1180 Artikuj

Info

Mauro Icardi është futbollist argjentinas i lindur më 19 shkurt 1993.

Wanda Nara është afër t’i realizojë Mauro Icardit transferimin te klubi i Ligës Premier

Wanda Nara është afër t’i realizojë Mauro Icardit transferimin te klubi i Ligës Premier

Ligue 1
PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1
Milot Rashica e mëson Mauro Icardin të bëj shqiponjën me duar gjatë fitores së Galatasaray

Milot Rashica e mëson Mauro Icardin të bëj shqiponjën me duar gjatë fitores së Galatasaray

Yjet
Wanda Nara dhe Mauro Icardi rikthehen sërish bashkë

Wanda Nara dhe Mauro Icardi rikthehen sërish bashkë

Yjet
PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

PSG gati të ofrojë dy yjet argjentinas për të zbritur çmimin e Osimhen

Ligue 1
Wanda Nara nxit imagjinatën me pozat e nxehta në të brendshme

Wanda Nara nxit imagjinatën me pozat e nxehta në të brendshme

Yjet
Wanda Nara thotë se është beqare

Wanda Nara thotë se është beqare

Yjet
Pushimet magjepsëse të Wanda Naras në Dubai, duke përfshirë selfie me bikini në plazh dhe fluturime luksoze

Pushimet magjepsëse të Wanda Naras në Dubai, duke përfshirë selfie me bikini në plazh dhe fluturime luksoze

Yjet
Golashënuesit më të mirë në histori të PSG-së: Mbappe po e ndjek Cavanin

Golashënuesit më të mirë në histori të PSG-së: Mbappe po e ndjek Cavanin

Ndërkombëtare
Wanda Nara ‘thumbon’ sërish Icardin, ndërsa flet për marrëdhënien me reperin L-Gante

Wanda Nara ‘thumbon’ sërish Icardin, ndërsa flet për marrëdhënien me reperin L-Gante

Yjet
Icardi ngacmon Milanin dhe Fenerbahcen në të njëjtën kohë: Tjetër derbi, i njëjti tregim

Icardi ngacmon Milanin dhe Fenerbahcen në të njëjtën kohë: Tjetër derbi, i njëjti tregim

Ligat tjera
Al Nassr e do Icardin si partner të Ronaldos në sulm

Al Nassr e do Icardin si partner të Ronaldos në sulm

Ligat tjera
Kylian Mbappe: Nga dëshira për të hequr qafe argjentinasit në PSG, deri te përballja kundër tyre në finalen e Kupës së Botës

Kylian Mbappe: Nga dëshira për të hequr qafe argjentinasit në PSG, deri te përballja kundër tyre në finalen e Kupës së Botës

Përfaqësueset
Wanda Nara e përjashton mundësinë e ribashkimit me Mauro Icardin: Largohu prej meje

Wanda Nara e përjashton mundësinë e ribashkimit me Mauro Icardin: Largohu prej meje

Yjet
E veshur në të brendshme – Wanda Nara nxit imagjinatën e fansave me videon provokuese nga shtrati

E veshur në të brendshme – Wanda Nara nxit imagjinatën e fansave me videon provokuese nga shtrati

Yjet
Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi

Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi

Yjet
Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Yjet
Çifti i preferuar nga bota e futbollit, Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë sërish bashkë

Çifti i preferuar nga bota e futbollit, Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë sërish bashkë

Po Flitet
Një nga femrat më të komentuara në botë, por Wanda Nara në të kaluarën nuk ishte ‘aq e bukur’

Një nga femrat më të komentuara në botë, por Wanda Nara në të kaluarën nuk ishte ‘aq e bukur’

Yjet
Wanda Nara tregon arsyen e ndarjes nga Mauro Icardi, thotë se nuk e ka tradhtuar asnjëherë

Wanda Nara tregon arsyen e ndarjes nga Mauro Icardi, thotë se nuk e ka tradhtuar asnjëherë

Yjet
Pas divorcit nga Wanda Nara, Mauro Icardi përflitet për një lidhje me aktoren turke Devrim Ozkan

Pas divorcit nga Wanda Nara, Mauro Icardi përflitet për një lidhje me aktoren turke Devrim Ozkan

Po Flitet
Mauro Icardi rikthehet dhe vendos ‘Derbin e qytetit’ me dy gola – Rashica luan gjithë ndeshjen dhe ishte ‘arkitekt’ i golit të parë

Mauro Icardi rikthehet dhe vendos ‘Derbin e qytetit’ me dy gola – Rashica luan gjithë ndeshjen dhe ishte ‘arkitekt’ i golit të parë

Ligat tjera
Gjithçka nis nga këmbët e Milot Rashicës, përfundon me predhën e Mauro Icardit

Gjithçka nis nga këmbët e Milot Rashicës, përfundon me predhën e Mauro Icardit

Ligat tjera
Icardi e shkarkon Wandan nga posti i menaxheres, pasi i kërkoi një milion euro për kalimin në Turqi

Icardi e shkarkon Wandan nga posti i menaxheres, pasi i kërkoi një milion euro për kalimin në Turqi

Po Flitet