LAJMI I FUNDIT:
Mateo Kovacic

Mateo Kovacic

217 Artikuj

Man City nis bisedimet për transferimin e Kovacicit

Man City nis bisedimet për transferimin e Kovacicit

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Premier League
Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Liga e Kampionëve
Chelsea përgatit shitjen e Kovacicit, dy gjigantët evropianë të interesuar

Chelsea përgatit shitjen e Kovacicit, dy gjigantët evropianë të interesuar

Premier League
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Premier League
Kovacic nuk e mendon largimin nga Chelsea: Jam i lumtur në Londër

Kovacic nuk e mendon largimin nga Chelsea: Jam i lumtur në Londër

Premier League
City kërkon transferimin e Kovacic, kroati shihet si zëvendësues i Gundogan

City kërkon transferimin e Kovacic, kroati shihet si zëvendësues i Gundogan

Premier League
Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

La Liga
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
“Është më e lehtë të shkarkosh trajnerin sesa 30 lojtarë” – Kovacic flet për shkarkimin e Potter dhe afrimin e Lampard

“Është më e lehtë të shkarkosh trajnerin sesa 30 lojtarë” – Kovacic flet për shkarkimin e Potter dhe afrimin e Lampard

Premier League
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Tuchel dëshiron dyshen e Chelseat te Bayern Munichu

Tuchel dëshiron dyshen e Chelseat te Bayern Munichu

Bundesliga
Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Lista e gjatë me largime nga Chelsea: 12 lojtarë do t’u thonë lamtumirë Bluve, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
Chelsea merr një fitore të madhe në udhëtim te Leicester City

Chelsea merr një fitore të madhe në udhëtim te Leicester City

Premier League
Guardiola i do dy yjet e Chelseat te Manchester City

Guardiola i do dy yjet e Chelseat te Manchester City

Premier League
Chelsea mund të mbetet pa Kovacicin, rivali i madh i tyre vihet pas kroatit

Chelsea mund të mbetet pa Kovacicin, rivali i madh i tyre vihet pas kroatit

Premier League
Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Premier League
Juve e dëshiron Kovacicin për Zakarian

Juve e dëshiron Kovacicin për Zakarian

Ndërkombëtare
Chelsea përgatit gjashtë shitje të mëdha gjatë verës për të balancuar librat financiar

Chelsea përgatit gjashtë shitje të mëdha gjatë verës për të balancuar librat financiar

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Partneret atraktive të lojtarëve të Përfaqësueses së Kroacisë në Kampionat Botëror

Partneret atraktive të lojtarëve të Përfaqësueses së Kroacisë në Kampionat Botëror

Yjet