LAJMI I FUNDIT:

Martin Berishaj

81 Artikuj

Mehaj në Kroaci falënderon ambasadorët Berishaj dhe Poda për angazhimin diplomatik

Mehaj në Kroaci falënderon ambasadorët Berishaj dhe Poda për angazhimin diplomatik

Kosovë
Gërvalla: Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj janë vetëm fushatë

Gërvalla: Akuzat ndaj ambasadorit Berishaj janë vetëm fushatë

Kosovë
Kurti për ambasadorin Berishaj: Është fushatë e ashpër kundër tij edhe nga Serbia

Kurti për ambasadorin Berishaj: Është fushatë e ashpër kundër tij edhe nga Serbia

Kosovë
Rukiqi i LDK-së: Rryma u shtrenjtua për të paguar importet e ndërmjetësuara nga Martin Berishaj

Rukiqi i LDK-së: Rryma u shtrenjtua për të paguar importet e ndërmjetësuara nga Martin Berishaj

Energjetika
The case of Martin Berishaj, Tahiri from PDK says: In Slovenia he is in the headlines, but Osmani, Kurti and Gërvalla are defending him

The case of Martin Berishaj, Tahiri from PDK says: In Slovenia he is in the headlines, but Osmani, Kurti and Gërvalla are defending him

English
Kallëzimi penal ndaj Martin Berishaj, avokati i tij: Është në Prishtinë dhe i gatshëm për të dhënë sqarime

Kallëzimi penal ndaj Martin Berishaj, avokati i tij: Është në Prishtinë dhe i gatshëm për të dhënë sqarime

Kosovë
LDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ambasadorit Martin Berishaj

LDK-ja dorëzon kallëzimin penal ndaj ambasadorit Martin Berishaj

Kosovë
Rasti i Martin Berishajt, Tahiri i PDK-së: Kryelajm në Slloveni, e Osmani, Kurti e Gërvalla po e mbrojnë

Rasti i Martin Berishajt, Tahiri i PDK-së: Kryelajm në Slloveni, e Osmani, Kurti e Gërvalla po e mbrojnë

Kosovë
Opozita: Skandali mafioz energjetik i Martin Berishës është krim ndërkombëtar

Opozita: Skandali mafioz energjetik i Martin Berishës është krim ndërkombëtar

Kosovë
Selmanaj paralajmëron kallëzim penal ndaj Berishajt: Na ka gënjyer gjatë raportimit në Kuvend

Selmanaj paralajmëron kallëzim penal ndaj Berishajt: Na ka gënjyer gjatë raportimit në Kuvend

Kosovë
PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

PDK aksion para Qeverisë: Të shkarkohet Martin Berishaj, të sillet para drejtësisë në Kosovë

Kosovë
Krasniqi i drejtohet Kurtit përmes një video-mesazhi: Qytetarët po kërkojnë ta dinë tregimin e plotë për aferën Martin Berishaj

Krasniqi i drejtohet Kurtit përmes një video-mesazhi: Qytetarët po kërkojnë ta dinë tregimin e plotë për aferën Martin Berishaj

Kosovë
Aktivisti i PDK-së e ‘mbulon’ ambasadorin Berishaj me dinarë të printuar të Serbisë

Aktivisti i PDK-së e ‘mbulon’ ambasadorin Berishaj me dinarë të printuar të Serbisë

Kosovë
Berishaj: Akuzat ndaj meje kanë për qëllim ftohjen e raporteve të Kosovës me Kroacinë e Slloveninë

Berishaj: Akuzat ndaj meje kanë për qëllim ftohjen e raporteve të Kosovës me Kroacinë e Slloveninë

Kosovë
Media sllovene: Pakti mes Vuçiqit dhe Janshës për të njollosur kryeministrin Golob dhe opozitën serbe – përmendet ndikimi nga Rusia

Media sllovene: Pakti mes Vuçiqit dhe Janshës për të njollosur kryeministrin Golob dhe opozitën serbe – përmendet ndikimi nga Rusia

Sllovenia
Rexhaj i LVV-së dhe analisti Gashi përplasen për ambasadorin Martin Berishaj

Rexhaj i LVV-së dhe analisti Gashi përplasen për ambasadorin Martin Berishaj

Kosovë
PDK i kundërpërgjigjet LVV-së me videon “Çka ka Albini – kallxon Martini”

PDK i kundërpërgjigjet LVV-së me videon “Çka ka Albini – kallxon Martini”

Kosovë
Abdixhiku: Skandalet me Berishajn dhe Ivanoviqin nuk mund të kalohen në heshtje – duam shkarkim dhe kërkim falje

Abdixhiku: Skandalet me Berishajn dhe Ivanoviqin nuk mund të kalohen në heshtje – duam shkarkim dhe kërkim falje

Kosovë
Berishaj: Nuk e njoh kryeministrin e Sllovenisë, kurrë nuk kam qenë në kontakt me të

Berishaj: Nuk e njoh kryeministrin e Sllovenisë, kurrë nuk kam qenë në kontakt me të

Kosovë
Kryeministri i Sllovenisë: Raportimet për aferën e dyshuar me Martin Berishajn, trillim i pastër

Kryeministri i Sllovenisë: Raportimet për aferën e dyshuar me Martin Berishajn, trillim i pastër

Kosovë
Krasniqi: Regres e degradim në secilin sektor të vendit

Krasniqi: Regres e degradim në secilin sektor të vendit

Kosovë
“Unë i besoj Martin Berishajt”, deputetët e PDK-së e vendosin një fotografi te ulësja e Kurtit në Kuvend

“Unë i besoj Martin Berishajt”, deputetët e PDK-së e vendosin një fotografi te ulësja e Kurtit në Kuvend

Kosovë
Ambasadori Berishaj del me deklaratë publike, mohon të jetë aksionar i ndonjë kompanie në Kosovë e rajon

Ambasadori Berishaj del me deklaratë publike, mohon të jetë aksionar i ndonjë kompanie në Kosovë e rajon

Kosovë
Ish-kryeministri slloven kritikon Parlamentin e Sllovenisë për mos hetim të rastit ku përfshihet ambasadori Berishaj

Ish-kryeministri slloven kritikon Parlamentin e Sllovenisë për mos hetim të rastit ku përfshihet ambasadori Berishaj

Kosovë