LAJMI I FUNDIT:

Marihuanë

196 Artikuj

Policia sekuestron drogë, armë zjarri dhe municion në Leposaviq

Policia sekuestron drogë, armë zjarri dhe municion në Leposaviq

Kronika e Zezë
Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Kronika e Zezë
Policia konfiskon 21 qese me marihuanë në Skenderaj

Policia konfiskon 21 qese me marihuanë në Skenderaj

Kronika e Zezë
Policia i gjeti mbi një kilogramë marihuanë – arrestohet 23 vjeçari nga Gjilani

Policia i gjeti mbi një kilogramë marihuanë – arrestohet 23 vjeçari nga Gjilani

Kronika e Zezë
Konfiskohen mbi 33 kilogramë marihuanë në bjeshkët e Vërmicës, arrestohet një person – tjetri arratiset

Konfiskohen mbi 33 kilogramë marihuanë në bjeshkët e Vërmicës, arrestohet një person – tjetri arratiset

Kronika e Zezë
Operacioni “GOLFI” godet rrjetin e trafikantëve në Prishtinë – sekuestrohen armë dhe drogë

Operacioni “GOLFI” godet rrjetin e trafikantëve në Prishtinë – sekuestrohen armë dhe drogë

Kronika e Zezë
Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Kronika e Zezë
Arrestohet një pasagjer autobusi, transportoi marihuanë në pikë kalimin kufitar në Vërmicë

Arrestohet një pasagjer autobusi, transportoi marihuanë në pikë kalimin kufitar në Vërmicë

Kronika e Zezë
‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

Yjet
Mitrovicasi kultivoi marihuanë në shtëpinë e tij, arrestohet nga policia

Mitrovicasi kultivoi marihuanë në shtëpinë e tij, arrestohet nga policia

Kronika e Zezë
Policia u gjeti 82 qese me marihuanë, arrestohen dy të rinj nga Vitia

Policia u gjeti 82 qese me marihuanë, arrestohen dy të rinj nga Vitia

Kronika e Zezë
Arrestohet llapjani në Fushë Kosovë, policia i gjeti marihuanë

Arrestohet llapjani në Fushë Kosovë, policia i gjeti marihuanë

Kronika e Zezë
Arrestohet prishtinasi – policia i gjeti marihuanë, armë e fishekë

Arrestohet prishtinasi – policia i gjeti marihuanë, armë e fishekë

Kronika e Zezë
Tentuan të fusin marihuanë përmes dërgesave postare, Dogana e Kosovës jep detaje

Tentuan të fusin marihuanë përmes dërgesave postare, Dogana e Kosovës jep detaje

Kosovë
I gjenden në stallë të bagetive rreth 60 kilogramë marihuanë, arrestohet 28-vjeçari në Skenderaj

I gjenden në stallë të bagetive rreth 60 kilogramë marihuanë, arrestohet 28-vjeçari në Skenderaj

Kronika e Zezë
Aktakuzë ndaj dy të dyshuarve për shitblerje të narkotikëve në Prizren

Aktakuzë ndaj dy të dyshuarve për shitblerje të narkotikëve në Prizren

Kosovë
Gjakovë, policia konfiskon mbi 35 kg marihuanë dhe arreston një të dyshuar

Gjakovë, policia konfiskon mbi 35 kg marihuanë dhe arreston një të dyshuar

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona në Prizren, iu gjetën mbi 10 kg marihuanë

Arrestohen dy persona në Prizren, iu gjetën mbi 10 kg marihuanë

Kronika e Zezë