LAJMI I FUNDIT:
Margot Robbie

Margot Robbie

132 Artikuj

Info

Margot Elise Robbie (e lindur më 2 korrik 1990) është aktore dhe producente australiane.

Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

TV / Film
Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Bukuri dhe Kujdes
Bashkëpunimi i parë i Margot Robbie dhe Ryan Gosling ishte tetë vjet më parë

Bashkëpunimi i parë i Margot Robbie dhe Ryan Gosling ishte tetë vjet më parë

Yjet
Tani njëra nga aktoret më të kërkuara, por Margot Robbie kishte dështuar në audicion për “American Horror Story: Asylum”

Tani njëra nga aktoret më të kërkuara, por Margot Robbie kishte dështuar në audicion për “American Horror Story: Asylum”

TV / Film
Eric Roberts i zhgënjyer pasi një skenë me Margot Robbie u hoq nga filmi “Babylon”

Eric Roberts i zhgënjyer pasi një skenë me Margot Robbie u hoq nga filmi “Babylon”

Yjet
Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Frymëzim stili: Paraqitjet mbresëlënëse të Margot Robbie në promovimin e “Barbie”

Modë
Njëra nga femrat më të bukura, Margot Robbie hipnotizon me fotografitë e fundit

Njëra nga femrat më të bukura, Margot Robbie hipnotizon me fotografitë e fundit

Modë
“Barbie” ndalohet në Algjeri pasi pretendohet se promovon homoseksualitetin dhe devijimet e tjera perëndimore

“Barbie” ndalohet në Algjeri pasi pretendohet se promovon homoseksualitetin dhe devijimet e tjera perëndimore

Yjet
Margot Robbie do të fitojë 45 milionë euro pagë dhe bonuse pasi filmi “Barbie” tejkaloi shifrën e një miliard eurove fitime

Margot Robbie do të fitojë 45 milionë euro pagë dhe bonuse pasi filmi “Barbie” tejkaloi shifrën e një miliard eurove fitime

TV / Film
“Barbie” arrin afro një miliard euro fitim në arkat filmike dy javë pas publikimit

“Barbie” arrin afro një miliard euro fitim në arkat filmike dy javë pas publikimit

TV / Film
Këtë dietë strikte ndoqi Margot Robbie për rolin e Barbie

Këtë dietë strikte ndoqi Margot Robbie për rolin e Barbie

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Sa para kanë fituar Margot Robbie dhe Ryan Gosling nga filmi “Barbie”?

Sa para kanë fituar Margot Robbie dhe Ryan Gosling nga filmi “Barbie”?

Yjet
Kylie Minogue dëshiron që Margot Robbie ta luajë filmin e saj biografik

Kylie Minogue dëshiron që Margot Robbie ta luajë filmin e saj biografik

TV / Film
Në vetëm një javë pas publikimit, “Barbie” bëhet filmi më i suksesshëm i vitit 2023

Në vetëm një javë pas publikimit, “Barbie” bëhet filmi më i suksesshëm i vitit 2023

TV / Film
Filmi “Barbie” bën histori në fundjavën e parë të debutimit

Filmi “Barbie” bën histori në fundjavën e parë të debutimit

TV / Film
Njihuni me amerikanen 52-vjeçare që jeton ëndrrën e saj të përjetshme të një “Barbie”

Njihuni me amerikanen 52-vjeçare që jeton ëndrrën e saj të përjetshme të një “Barbie”

Fun Lajme
Publikohet traileri i filmit “Barbie”

Publikohet traileri i filmit “Barbie”

TV / Film


mob5