LAJMI I FUNDIT:

Marco Borriello

21 Artikuj

Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Nga Guardiola te Davids dhe Stam – 10 suspendimet e mëdha të Serie A për doping

Serie A
“Ishim të papjekur, ka qenë lidhja më e rëndësishme e jetës time” – Marco Borriello flet për kohën me Belen Rodriguezin

“Ishim të papjekur, ka qenë lidhja më e rëndësishme e jetës time” – Marco Borriello flet për kohën me Belen Rodriguezin

Yjet
Gresa Hoti thotë se është ngacmuar nga Fenomeni Ronaldo dhe se ka debatuar me Marco Borriellon

Gresa Hoti thotë se është ngacmuar nga Fenomeni Ronaldo dhe se ka debatuar me Marco Borriellon

Yjet
Belen Rodriguez vë në pah linjat trupore me pozat nga Maldivet

Belen Rodriguez vë në pah linjat trupore me pozat nga Maldivet

Yjet
Kaka lë SHBA-në, Boriello e fton te Spal në Serie A

Kaka lë SHBA-në, Boriello e fton te Spal në Serie A

Serie A
Boriello barazoi rekordin e frikshëm duke shënuar gol me 12 fanella të ndryshme në Serie A, tani e do pjesëmarrjen në Kupën e Botës (Video)

Boriello barazoi rekordin e frikshëm duke shënuar gol me 12 fanella të ndryshme në Serie A, tani e do pjesëmarrjen në Kupën e Botës (Video)

Serie A
Borriello barazon rekordin e Amorusos, gjen golin me 12 skuadra në Serie A

Borriello barazon rekordin e Amorusos, gjen golin me 12 skuadra në Serie A

Serie A
Zyrtare: Borriello rinovon te Cagliari

Zyrtare: Borriello rinovon te Cagliari

Serie A
Boriello nuk e harron zakonin e tij me femra, tani fillon me bukuroshen Cristina Buccino (Foto)

Boriello nuk e harron zakonin e tij me femra, tani fillon me bukuroshen Cristina Buccino (Foto)

Yjet
Dy gola të tjerë në Sardegna, Inter po udhëheq me një mrekulli nga Banega(Video)

Dy gola të tjerë në Sardegna, Inter po udhëheq me një mrekulli nga Banega(Video)

Serie A
Borriello rrëfen për vrasjen e babait të tij nga mafia në Napoli

Borriello rrëfen për vrasjen e babait të tij nga mafia në Napoli

Po Flitet
Ish-e dashura e quan më të mirin që ka pasur, Borriello: Belen nuk ma ngjall asnjë emocion!

Ish-e dashura e quan më të mirin që ka pasur, Borriello: Belen nuk ma ngjall asnjë emocion!

Po Flitet
Borriello tregon për momentet kur ka mundur t’i bashkohet Cityt apo Realit

Borriello tregon për momentet kur ka mundur t’i bashkohet Cityt apo Realit

Serie A
Ekipet dhe lojtarët që kanë humbur më së shumti penallti në Serie A gjatë sezonit 2016/17

Ekipet dhe lojtarët që kanë humbur më së shumti penallti në Serie A gjatë sezonit 2016/17

Serie A
Borriello i çmendur pas Dayane Mellos, por modelja braziliane nuk shfaq interesim (Foto)

Borriello i çmendur pas Dayane Mellos, por modelja braziliane nuk shfaq interesim (Foto)

Po Flitet
Roma lëshon fitoren nga duart, barazon me Cagliarin (Video)

Roma lëshon fitoren nga duart, barazon me Cagliarin (Video)

Serie A
Cagliari ngushton epërsinë (Video)

Cagliari ngushton epërsinë (Video)

Serie A
Ka luajtur për Romën, Milanin e Juven – tash zyrtarizohet te Cagliari

Ka luajtur për Romën, Milanin e Juven – tash zyrtarizohet te Cagliari

Serie A
Totti shpëton Romën, në tmerrin e Atalantas (Video)

Totti shpëton Romën, në tmerrin e Atalantas (Video)

Serie A
Lojtarët pas të cilëve femrat çmenden (Foto)

Lojtarët pas të cilëve femrat çmenden (Foto)

Arbios Kryeziu
Boriello bëhet me skuadër të re

Boriello bëhet me skuadër të re

Serie A