LAJMI I FUNDIT:

Malishevë

475 Artikuj

12 prej të helmuarve në Malishevë po marrin trajtim në QKUK, mosha e pacientëve nga 8 deri në 43 vjeç

12 prej të helmuarve në Malishevë po marrin trajtim në QKUK, mosha e pacientëve nga 8 deri në 43 vjeç

Kosovë
Shkon në 110 numri i personave që dyshohet se u helmuan në Malishevë

Shkon në 110 numri i personave që dyshohet se u helmuan në Malishevë

Kosovë
Shkon në 61 numri i të helmuarve në Malishevë, një gjashtëvjeçar në gjendje më të rëndë

Shkon në 61 numri i të helmuarve në Malishevë, një gjashtëvjeçar në gjendje më të rëndë

Kosovë
Helmohen me ushqim mbi 30 persona në Malishevë, disa prej tyre janë dërguar në QKUK

Helmohen me ushqim mbi 30 persona në Malishevë, disa prej tyre janë dërguar në QKUK

Kosovë
I kërkoi Policisë që t’ia largojnë gruan nga shtëpia, “në të kundërtën do të shkaktojë dhunë ndaj saj” – arrestohet i dyshuari në Malishevë

I kërkoi Policisë që t’ia largojnë gruan nga shtëpia, “në të kundërtën do të shkaktojë dhunë ndaj saj” – arrestohet i dyshuari në Malishevë

Kronika e Zezë
“U afrua te automjeti i viktimës dhe e gjuajti disa herë me armë në kokë”, paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen në Malishevë

“U afrua te automjeti i viktimës dhe e gjuajti disa herë me armë në kokë”, paraburgim ndaj të dyshuarit për vrasjen në Malishevë

Kronika e Zezë
Ushtori dhunë fizike ndaj djalit të saj të mitur – arrestohet nëna nga Malisheva

Ushtori dhunë fizike ndaj djalit të saj të mitur – arrestohet nëna nga Malisheva

Kronika e Zezë
Prokuroria për vrasjen në Malishevë: Viktima dhe dorasi kishin mosmarrëveshje për punë

Prokuroria për vrasjen në Malishevë: Viktima dhe dorasi kishin mosmarrëveshje për punë

Donjeta Zeqiraj
Vritet një person në Banjë të Malishevës – i dyshuari dorëzohet në polici

Vritet një person në Banjë të Malishevës – i dyshuari dorëzohet në polici

Kronika e Zezë
Pesë vrasje brenda muajit – armët ilegale dhe gjendja e rënduar sociale e psikologjike po kërcënojnë sigurinë në Kosovë

Pesë vrasje brenda muajit – armët ilegale dhe gjendja e rënduar sociale e psikologjike po kërcënojnë sigurinë në Kosovë

Donjeta Zeqiraj
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 48-vjeçarit në Prizren

Arrestohet i dyshuari për vrasjen e 48-vjeçarit në Prizren

Drejtësi
Tetë të arrestuar për vrasjen në Malishevë – prokuroria nis hetimet dhe kërkon paraburgimin e tyre

Tetë të arrestuar për vrasjen në Malishevë – prokuroria nis hetimet dhe kërkon paraburgimin e tyre

Donjeta Zeqiraj
Vrasja e të riut në Malishevë, çfarë dihet deri tash?

Vrasja e të riut në Malishevë, çfarë dihet deri tash?

Siguri
Versioni i avokatit të familjes së 35-vjeçares që vdiq duke e trajtuar dhëmbin në Malishevë

Versioni i avokatit të familjes së 35-vjeçares që vdiq duke e trajtuar dhëmbin në Malishevë

Kosovë
Arrestohen katër të dyshuar për vrasjen në Malishevë

Arrestohen katër të dyshuar për vrasjen në Malishevë

Kronika e Zezë
​Policia e Kosovës kërkon bashkëpunim për gjetjen e një personi

​Policia e Kosovës kërkon bashkëpunim për gjetjen e një personi

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Malishevë, lëndohet një person

Rrahje masive në Malishevë, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Pronarja e ordinancës ku vdiq pacientja në Malishevë, kishte të kryer shkollën fillore dhe ishte rrobaqepëse

Pronarja e ordinancës ku vdiq pacientja në Malishevë, kishte të kryer shkollën fillore dhe ishte rrobaqepëse

Kosovë
Vdekja e pacientes 35-vjeçare në Malishevë, njërit nga të dyshuarit i caktohet paraburgim e tjetrit arrest shtëpiak

Vdekja e pacientes 35-vjeçare në Malishevë, njërit nga të dyshuarit i caktohet paraburgim e tjetrit arrest shtëpiak

Kosovë
Vdekja e gruas në Malishevë pasi hoqi dhëmbin, kërkohet paraburgim për dy të arrestuarit

Vdekja e gruas në Malishevë pasi hoqi dhëmbin, kërkohet paraburgim për dy të arrestuarit

Jehona Hulaj
Vitia për vdekjen e pacientes 35-vjeçare: Do të ketë masa ndaj përgjegjësve

Vitia për vdekjen e pacientes 35-vjeçare: Do të ketë masa ndaj përgjegjësve

Shëndetësi
Mbyllet përkohësisht ordinanca stomatologjike në Malishevë, ku vdiq pacientja pas trajtimit

Mbyllet përkohësisht ordinanca stomatologjike në Malishevë, ku vdiq pacientja pas trajtimit

Shëndetësi
Gruaja që vdiq pas trajtimit te dentisti ishte për pushime në Kosovë, familjari tregon si ndodhi ngjarja

Gruaja që vdiq pas trajtimit te dentisti ishte për pushime në Kosovë, familjari tregon si ndodhi ngjarja

Kosovë
MSh: Ordinanca stomatologjike ku mori trajtim gruaja që vdiq nga Malisheva, ka operuar ilegalisht

MSh: Ordinanca stomatologjike ku mori trajtim gruaja që vdiq nga Malisheva, ka operuar ilegalisht

Kosovë