LAJMI I FUNDIT:
Majk

Majk

457 Artikuj

DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Muzikë
Capital T, Ledri Vula dhe Majk publikojnë këngën e re “Yjet dalin natën”

Capital T, Ledri Vula dhe Majk publikojnë këngën e re “Yjet dalin natën”

Muzikë
Capital T, Ledri Vula dhe Majk më 3 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Capital T, Ledri Vula dhe Majk më 3 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Muzikë
Publikohet “Aventura” nga 2 Ton dhe Majk

Publikohet “Aventura” nga 2 Ton dhe Majk

Muzikë
2 Ton dhe Majk së shpejti vijnë me këngën e re “Aventura”

2 Ton dhe Majk së shpejti vijnë me këngën e re “Aventura”

Muzikë
Majk me dedikim të veçantë për të birin në ditëlindjen e gjashtë

Majk me dedikim të veçantë për të birin në ditëlindjen e gjashtë

Yjet
Diona Fona dhe Majk sjellin këngën e re “Po pi”

Diona Fona dhe Majk sjellin këngën e re “Po pi”

Muzikë
‘Kush është gati për këtë?’ – Diona Fona dhe Majk vijnë me duet

‘Kush është gati për këtë?’ – Diona Fona dhe Majk vijnë me duet

Muzikë
Majk publikon këngën e re “Para se me shku”

Majk publikon këngën e re “Para se me shku”

Muzikë
Majk të dielën lanson projektin e ri “Para se me shku”

Majk të dielën lanson projektin e ri “Para se me shku”

Muzikë
Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Muzikë
Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Tërmeti me qindra të vdekur në Turqi dhe Siri – reagojnë të famshmit shqiptarë

Yjet
Majk sjell këngën e re “E pa shpirt”

Majk sjell këngën e re “E pa shpirt”

Muzikë
Majk paralajmëron këngën e re “E pa shpirt”, lansohet të mërkurën

Majk paralajmëron këngën e re “E pa shpirt”, lansohet të mërkurën

Muzikë
Tha se duhet të largohet nga muzika, Majk takohet me Don Xhonin: Vetëm dashuri dhe respekt

Tha se duhet të largohet nga muzika, Majk takohet me Don Xhonin: Vetëm dashuri dhe respekt

Yjet
Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Majk thumbon reperët: Noizy kopjon më së shumti, Don Xhoni të largohet nga rap-muzika

Yjet
Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Majk ironizon me kolegët: Ende në garë me këta që kanë ‘klikime reale’ prej Ugandës, Uzbekistanit e Pakistanit

Majk ironizon me kolegët: Ende në garë me këta që kanë ‘klikime reale’ prej Ugandës, Uzbekistanit e Pakistanit

Yjet
Publikohet dueti “Përgjithmonë” nga Majk dhe Bardhi

Publikohet dueti “Përgjithmonë” nga Majk dhe Bardhi

Muzikë
Majk dhe Bardhi lansojnë një pjesë nga kënga e re “Përgjithmonë”

Majk dhe Bardhi lansojnë një pjesë nga kënga e re “Përgjithmonë”

Muzikë
Majk dhe Bardhi në fundjavë publikojnë duetin “Përgjithmonë”

Majk dhe Bardhi në fundjavë publikojnë duetin “Përgjithmonë”

Muzikë
Majk sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

Majk sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

Muzikë
Majk dhe Anxhelo Koçi publikojnë duetin “Ma Cherie”

Majk dhe Anxhelo Koçi publikojnë duetin “Ma Cherie”

Muzikë