LAJMI I FUNDIT:

“T’i fala” publikohet nga Xhensila Myrtezaj dhe Majk

“T’i fala” publikohet nga Xhensila Myrtezaj dhe Majk

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj ka publikuar një këngë të re.

Reklama

Artistja këtë herë është bashkuar me artistin nga Kosova, Majk për të lansuar bashkëpunimin me titullin “T’i fala”.

Kënga është shoqëruar me videoklipi, për të cilin u përkujdes produksioni “Fullmoon Production”, me regji nga The Claudia.

Foto: Screenshot/YouTubde

Producent i këngës është Alex Gjonpalaj, me tekst nga Stivi dhe Majk.

Ndërkohë, muzika u realizua nga Alex x Stivi, ndërsa miksimi dhe masterizimi nga Lorenc Aliaj.

E plotë, kënga e dyshes gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të Xhensilës në YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori