LAJMI I FUNDIT:

Xhensila Myrtezaj dhe Majk të shtunën publikojnë bashkëpunimin

Xhensila Myrtezaj dhe Majk të shtunën publikojnë bashkëpunimin

Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Majk njoftuan se janë bërë bashkë për një duet të radhës.

Reklama

Dhe tani dyshja e njohur kanë zbuluar se kënga me titullin “T’i fala” do të lansohet të shtunën (10 qershor).

Majk ka publikuar disa imazhe përkrah Xhensilës në llogarinë e tij të Instagramit teksa ka zbuluar kohën e lansimit të bashkëpunimit.

Foto: Majk/Instagram

“Nesër, “T’i fala”, ka shkruar artisti në fotot e shkëputura nga xhirimet e videoklipit.

Të gjitha lajmet nga Majk
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Majk

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja që njihen për hite të shumta, që padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

View this post on Instagram

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Në anën tjetër, Majk sapo ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Lumi B, DJ PM, DJ Dagz dhe Zaza.

Ndërkohë, projekti i fundit i Xhensilës është gjithashtu një bashkëpunim me Klajdi Harunin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Kalo në kategori