LAJMI I FUNDIT:

Artistët që do të performojnë në koncertin e Capital T, “Time Capsule”

Artistët që do të performojnë në koncertin e Capital T, “Time Capsule”
Reklama

Rap-artisti i njohur shqiptar, Capital T, të premten (11 gusht) mban koncertin e tij solo, “Time Capsule”, në Prishtinë.

Ky event ishte paraparë të mbahej në stadiumin “Fadil Vokrri”, megjithëse u njoftua se është zhvendosur në Parkingun e Pallatit të Rinisë.


Kjo nuk ka dyshim se do të jetë një mbrëmje e paharruar me performanca të ndryshme edhe nga shumë artistë tjerë.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Tashmë u bë e ditur se për të performuar në këtë koncert do të vijë edhe artisti me famë ndërkombëtare, Akon.

Capital T e 'ndryshon lojën' në skenën vendore të repit, sjell artistin ndërkombëtar Akon në koncertin e tij
Lexo po ashtu Capital T e 'ndryshon lojën' në skenën vendore të repit, sjell artistin ndërkombëtar Akon në koncertin e tij

Përveç tij, këngëtarët e tjerë të ftuar janë: Rina Balaj, Lluni, Kanita, Il Ghost, 2po2, Majk, Lyrical Son, Ledri Vula, MC Kresha dhe Elvana Gjata.

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

“Time Capsule” u mbajt për herë të parë në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë në vitin 2019.

Trim Ademi (emri i vërtetë) theksojmë se është prej vitesh në skenë dhe njëri nga artistët më të suksesshëm e me hite të mëdha. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity)

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

View this post on Instagram

A post shared by MAJK (@majkaveli)

View this post on Instagram

A post shared by Besnik Canolli (@besnik2po2)

View this post on Instagram

A post shared by Il Ghost (@ilghost)

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

View this post on Instagram

A post shared by lluni (@lluni96)

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori