LAJMI I FUNDIT:

Capital T e ‘ndryshon lojën’ në skenën vendore të repit, sjell artistin ndërkombëtar Akon në koncertin e tij

Capital T e ‘ndryshon lojën’ në skenën vendore të repit, sjell artistin ndërkombëtar Akon në koncertin e tij
Reklama

Në mes të një nga toure-ve të tij legjendare në Evropë, Akon pranoi ftesën për të ardhur në Prishtinë në Time Capsule II të Capital T.

Artistët gjigantë tashmë e kanë në radar Kosovën e Shqipërinë për performancat e tyre.


Time Capsule II tingëllon si pika e re referencës për standardin se ku duhet t’i mbajmë koncertet dhe eventet.

Përpos faktit që është këngëtar i kalibrit botëror, Akon është një producent i shkëlqyer dhe filantrop i rrallë. Veprimtaria e tij për zhvillimin e Afrikës jehon fort në rrethet e punës zhvillimore të vendeve të botës së tretë

Koncerti TIme Capsule II është koncerti më i përzier në kombësi ndonjë herë në botën shqiptare, si në staff dhe në të ftuar. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori