LAJMI I FUNDIT:
Capital T

Capital T

705 Artikuj

Capital T lanson këngën e re “Miss me”

Capital T lanson këngën e re “Miss me”

Muzikë
Capital T zbulon datën e lansimit të projektit të ri “Miss Me”

Capital T zbulon datën e lansimit të projektit të ri “Miss Me”

Muzikë
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Muzikë
E pranon Capital T: Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare

E pranon Capital T: Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare

Yjet
Capital T rikthehet sërish me “Time Capsule” në Tiranë

Capital T rikthehet sërish me “Time Capsule” në Tiranë

Muzikë
Adrola Dushi “pranë” Capital T derisa reperi performon në festivalin South Outdor Fest – çfarë thotë ai për jetën personale?

Adrola Dushi “pranë” Capital T derisa reperi performon në festivalin South Outdor Fest – çfarë thotë ai për jetën personale?

Yjet
Capital T: Suksese djemve tanë në një sfidë të fortë kundër një ekipi si Spanja

Capital T: Suksese djemve tanë në një sfidë të fortë kundër një ekipi si Spanja

Yjet
Adrola Dushi: Jam e dashuruar me djalin më të bukur shqiptar

Adrola Dushi: Jam e dashuruar me djalin më të bukur shqiptar

Yjet
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg – në sfond dëgjohet kënga e tij “Albania”

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg – në sfond dëgjohet kënga e tij “Albania”

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Kurban Bajramit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Kurban Bajramit

Yjet
Nuk e pranojnë lidhjen, por Capital T dhe Adrola Dushi fotografohen sërish bashkë

Nuk e pranojnë lidhjen, por Capital T dhe Adrola Dushi fotografohen sërish bashkë

Po Flitet
Publikohet “Albania” nga Capital T – kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Publikohet “Albania” nga Capital T – kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Muzikë
Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Capital T do të këndojë himnin e kuqezinjve në Euro 2024

Muzikë
“Egoiste”, kënga më e re nga Capital T dhe Orgito Dapa

“Egoiste”, kënga më e re nga Capital T dhe Orgito Dapa

Muzikë
Capital T: Shqiptari ‘qohet’ del natën, me lyp ‘femna’ që s’dalin natën

Capital T: Shqiptari ‘qohet’ del natën, me lyp ‘femna’ që s’dalin natën

Yjet
Capital T dhe Jimilian sjellin këngën e re “Ike ti”

Capital T dhe Jimilian sjellin këngën e re “Ike ti”

Muzikë
E feston ditëlindjen reale një herë në katër vite, Capital T mbush 32 vjet në datën e rrallë të këtij viti të brishtë

E feston ditëlindjen reale një herë në katër vite, Capital T mbush 32 vjet në datën e rrallë të këtij viti të brishtë

Yjet
Aludime të shumta në rrjet, Capital T zbulon statusin e tij

Aludime të shumta në rrjet, Capital T zbulon statusin e tij

Yjet
Capital T sjell një version të ri të këngës “Pi raki”

Capital T sjell një version të ri të këngës “Pi raki”

Muzikë
Trim Ademit i thyejnë xhamin e makinës, i vjedhin laptopin

Trim Ademit i thyejnë xhamin e makinës, i vjedhin laptopin

Yjet
Capital T takohet me futbollistin legjendar Ronaldo

Capital T takohet me futbollistin legjendar Ronaldo

Yjet
Capital T publikon këngën e re “Propaganda”

Capital T publikon këngën e re “Propaganda”

Muzikë
Capital T tregon muskujt e formësuar nga palestra, teksa pozon i zhveshur sipër

Capital T tregon muskujt e formësuar nga palestra, teksa pozon i zhveshur sipër

Yjet
Publikohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

Publikohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

Muzikë


mob5