LAJMI I FUNDIT:

Xhensila Myrtezaj paralajmëron duetin me Majkun: Kemi dhënë shpirtin në këtë projekt

Xhensila Myrtezaj paralajmëron duetin me Majkun: Kemi dhënë shpirtin në këtë projekt

Dy artistë të suksesshëm dhe shumë të dashur për publikun janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj dhe artistin nga Kosova, Majk.

Dyshja kanë paralajmëruar duetin e parë së bashku përmes disa imazheve të shkëputura nga xhirimet e videoklipit.

Në foto të Xhesila solli përkrah Majk, theksoi se kënga mban titullin “Ti fala” dhe se artistët mezi po presin që ta ndajnë me fansat e tyre.

“Ti fala”, kemi dhënë shpirtin në këtë projekt. Mezi pres ta ndajmë me ju”, ka shkruar Xhensila në mbishkrimin e postimit.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, Xhensila aktualisht po shijon suksesin e një tjetër dueti që solli me Klajdi Harunin.

Ndërsa,, edhe Majk së fundmi lansoi bashkëpunimin me dy reperët e tjerë Capital T dhe Ledri Vulën. /Telegrafi/