LAJMI I FUNDIT:
Luis Enrique

Luis Enrique

340 Artikuj

Info

Luis Enrique është trajner spanjoll i lindur më 8 maj 1970.

“Do të doja të shkoja në Angli”, Luis Enrique i gatshëm për punë në Ligën Premier

“Do të doja të shkoja në Angli”, Luis Enrique i gatshëm për punë në Ligën Premier

Premier League
Trajner i ri, sulmues i ri, epokë e re – Tottenhami mund të bëhet konkurrent serioz në Ligën Premier

Trajner i ri, sulmues i ri, epokë e re – Tottenhami mund të bëhet konkurrent serioz në Ligën Premier

Premier League
Enrique, Pochettino dhe Tuchel në listën e Tottenhamit për ta zëvendësuar Conten

Enrique, Pochettino dhe Tuchel në listën e Tottenhamit për ta zëvendësuar Conten

Premier League
Luis Enrique është kandidat për trajner në dy klube të mëdha

Luis Enrique është kandidat për trajner në dy klube të mëdha

Premier League
Zidane i bashkohet Enriques në listën e ngushtë të Chelseat

Zidane i bashkohet Enriques në listën e ngushtë të Chelseat

Premier League
Luis Enrique ka kontratën trevjeçare në tavolinë

Luis Enrique ka kontratën trevjeçare në tavolinë

La Liga
Enrique me kushte për Chelsean: I kërkon katër transferime, por jo njërin me të cilin është kryer marrëveshja

Enrique me kushte për Chelsean: I kërkon katër transferime, por jo njërin me të cilin është kryer marrëveshja

Premier League
Pronari i Chelseat do të shkarkojë Graham Potterin dhe do të emërojë trajnerin e klasit botëror

Pronari i Chelseat do të shkarkojë Graham Potterin dhe do të emërojë trajnerin e klasit botëror

Premier League
Potter buzë shkarkimit – Chelsea raportohet se ka gjetur zëvendësuesin e tij

Potter buzë shkarkimit – Chelsea raportohet se ka gjetur zëvendësuesin e tij

Premier League
Katër opsionet e bordit të Tottenham për të zëvendësuar Antonio Conte – italiani nuk është i pëlqyer më në Londër

Katër opsionet e bordit të Tottenham për të zëvendësuar Antonio Conte – italiani nuk është i pëlqyer më në Londër

Premier League
Enrique bën të ditur hapin e tij të radhës, pas largimit nga Spanja

Enrique bën të ditur hapin e tij të radhës, pas largimit nga Spanja

Përfaqësueset
Luis Enrique donte të qëndronte te Spanja, dalin detajet e largimit

Luis Enrique donte të qëndronte te Spanja, dalin detajet e largimit

Përfaqësueset
Luis Enrique kërkon falje për dështimin e Spanjës në Kupën e Botës

Luis Enrique kërkon falje për dështimin e Spanjës në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Zyrtare: Luis de la Fuente emërohet pasues i Enriques te Spanja

Zyrtare: Luis de la Fuente emërohet pasues i Enriques te Spanja

Përfaqësueset
Zyrtare: Luis Enrique shkarkohet nga Spanja

Zyrtare: Luis Enrique shkarkohet nga Spanja

Përfaqësueset
Tifozët spanjollë kërkojnë ndryshim: Roberto Martinez është i zgjedhuri i tyre si pasues i Enriques

Tifozët spanjollë kërkojnë ndryshim: Roberto Martinez është i zgjedhuri i tyre si pasues i Enriques

Përfaqësueset
Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Ndërkombëtare
Ekipi i Spanjës kthehet në Madrid, Luis Enrique i jep lamtumirën?

Ekipi i Spanjës kthehet në Madrid, Luis Enrique i jep lamtumirën?

Përfaqësueset
Ironia e fatit – Spanja praktikoi 1000 penallti në stërvitje, por nuk arriti ta shënoj asnjë dhe u eliminua nga Maroku

Ironia e fatit – Spanja praktikoi 1000 penallti në stërvitje, por nuk arriti ta shënoj asnjë dhe u eliminua nga Maroku

Përfaqësueset
Luis Enrique: Dominuam lojën, por jemi jashtë – suksese Marokut

Luis Enrique: Dominuam lojën, por jemi jashtë – suksese Marokut

Përfaqësueset
Derisa Enrique po i dhuron shumë minuta në fushë – Ferran Torres e dërgon vajzën e tij në një takim magjepsës

Derisa Enrique po i dhuron shumë minuta në fushë – Ferran Torres e dërgon vajzën e tij në një takim magjepsës

Yjet
Ish futbollisti i Real Madridi akuzon Spanjën që humbi me qëllim ndaj Japonisë për të shmangur Brazilin

Ish futbollisti i Real Madridi akuzon Spanjën që humbi me qëllim ndaj Japonisë për të shmangur Brazilin

Përfaqësueset
Luis Enrique këshillon trajnerët: Është Kupa e Botës, duhet të dhurojmë më shumë spektakël

Luis Enrique këshillon trajnerët: Është Kupa e Botës, duhet të dhurojmë më shumë spektakël

Ndërkombëtare
Luis Enrique është një ekspert në ‘Fantasy La Liga’, ai zbulon formacionin me Vedat Muriqin në krye të sulmit

Luis Enrique është një ekspert në ‘Fantasy La Liga’, ai zbulon formacionin me Vedat Muriqin në krye të sulmit

La Liga