LAJMI I FUNDIT:
Luis Enrique

Luis Enrique

393 Artikuj

Info

Luis Enrique është trajner spanjoll i lindur më 8 maj 1970.

“Duhet të mësohemi të luajmë pa Mbappen” – Enrique flet për largimin e francezit nga fusha

“Duhet të mësohemi të luajmë pa Mbappen” – Enrique flet për largimin e francezit nga fusha

Ligue 1
“Ai nuk ju flet shumë dhe nuk ju jep shumë besim”, Mathieu tregon përvojën e keqe me Luis Enriquen

“Ai nuk ju flet shumë dhe nuk ju jep shumë besim”, Mathieu tregon përvojën e keqe me Luis Enriquen

La Liga
Superkompjuteri parashikon trajnerin e ardhshëm të Liverpoolit, tre fitues të Ligës së Kampionëve luftojnë për vendin e Kloppit

Superkompjuteri parashikon trajnerin e ardhshëm të Liverpoolit, tre fitues të Ligës së Kampionëve luftojnë për vendin e Kloppit

Premier League
Lojtarët e Barcelonës i tregojnë drejtuesve emrin e trajnerit që duhet ta zëvendësojë Xavin, ai edhe më parë ka drejtuar katalunasit

Lojtarët e Barcelonës i tregojnë drejtuesve emrin e trajnerit që duhet ta zëvendësojë Xavin, ai edhe më parë ka drejtuar katalunasit

La Liga
Pas 10 sekondash heshtjeje nga Luis Enrique, trajneri tregon se çfarë po ndodh me Mbappen

Pas 10 sekondash heshtjeje nga Luis Enrique, trajneri tregon se çfarë po ndodh me Mbappen

Ligue 1
Mbappe u largua i frustruar me Luis Enriquen pas barazimit të PSG-së kundër Dortmundit

Mbappe u largua i frustruar me Luis Enriquen pas barazimit të PSG-së kundër Dortmundit

Liga e Kampionëve
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Shkumbin Pireva
“Unë nuk jam i lumtur”, Luis Enrique kritikon Mbappen pavarësisht het-trikut ndaj Reims

“Unë nuk jam i lumtur”, Luis Enrique kritikon Mbappen pavarësisht het-trikut ndaj Reims

Ligue 1
De Laurentiis e thotë publikisht se po kalon kohë të keqe me Garcian derisa nënvlerëson një trajner

De Laurentiis e thotë publikisht se po kalon kohë të keqe me Garcian derisa nënvlerëson një trajner

Serie A
Luis Enriques nuk i del inati nga humbja me Newcastle: Rezultati nuk ishte real, ne ishim më të mirë

Luis Enriques nuk i del inati nga humbja me Newcastle: Rezultati nuk ishte real, ne ishim më të mirë

Ndërkombëtare
Ish-kampioni i botës sulmon Luis Enriquen: “Ai ka një krenari të madhe dhe një ego të tepruar”

Ish-kampioni i botës sulmon Luis Enriquen: “Ai ka një krenari të madhe dhe një ego të tepruar”

Ndërkombëtare
Enrique largon fajin nga taktikat e tij në humbjen turpëruese nga Newcastle

Enrique largon fajin nga taktikat e tij në humbjen turpëruese nga Newcastle

Liga e Kampionëve
Si e përzuri Enrique yllin italian, Verrattin nga PSG me një fjali: Ju jeni gjithçka që unë urrej te futbollistët

Si e përzuri Enrique yllin italian, Verrattin nga PSG me një fjali: Ju jeni gjithçka që unë urrej te futbollistët

Ligue 1
Paris Saint Germain vazhdon me formë të luhatshme në kampionat, ndalet nga Clermont Foot

Paris Saint Germain vazhdon me formë të luhatshme në kampionat, ndalet nga Clermont Foot

Ligue 1
Konfirmohet, lëndimi i Kylian Mbappe nuk është serioz

Konfirmohet, lëndimi i Kylian Mbappe nuk është serioz

Ligue 1
Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Luis Enrique: Hakimi ende bën shaka me mua për humbjen e Spanjës nga Maroku

Ndërkombëtare
Warren Zaire-Emery apo ‘roboti’ i Luis Enriques, 17-vjeçari i pazëvendësueshëm te PSG

Warren Zaire-Emery apo ‘roboti’ i Luis Enriques, 17-vjeçari i pazëvendësueshëm te PSG

Ligue 1
Enrique tregon për herë të parë kush është futbollisti më i mirë në botë, çuditërisht e harron Messin

Enrique tregon për herë të parë kush është futbollisti më i mirë në botë, çuditërisht e harron Messin

Ligue 1
Fillimi më i keq i PSG-së që kur sheikët iu bashkuan klubit

Fillimi më i keq i PSG-së që kur sheikët iu bashkuan klubit

Ligue 1
I acaruar me Donnarumma, Luis Enrique godit çfarë i doli përpara në derbin me Lyonin

I acaruar me Donnarumma, Luis Enrique godit çfarë i doli përpara në derbin me Lyonin

Ligue 1
Luis Enrique flet për transferimet e PSG-së: Jam shumë i kënaqur, sidomos në këtë lojtar

Luis Enrique flet për transferimet e PSG-së: Jam shumë i kënaqur, sidomos në këtë lojtar

Ligue 1
Luis Enrique konfirmon rikthimin e Mbappes në skuadrën e Paris Saint-Germain

Luis Enrique konfirmon rikthimin e Mbappes në skuadrën e Paris Saint-Germain

Ligue 1
Luis Enrique nuk fton Mbappen dhe dy yje tjerë në ndeshjen e PSG-së ndaj Lorientit

Luis Enrique nuk fton Mbappen dhe dy yje tjerë në ndeshjen e PSG-së ndaj Lorientit

Ligue 1
PSG i jep goditjen e radhës Mbappes, konfirmohet nga Luis Enrique

PSG i jep goditjen e radhës Mbappes, konfirmohet nga Luis Enrique

Ligue 1