LAJMI I FUNDIT:

Lisandro Martinez

38 Artikuj

Lisandro Martinez zbulon lojtarin që i ka shkaktuar më së shumti probleme deri më tani në Ligën Premier

Lisandro Martinez zbulon lojtarin që i ka shkaktuar më së shumti probleme deri më tani në Ligën Premier

Premier League
Manchester United nuk e lejon Arsenalin të gëzohet, i barazon shifrat

Manchester United nuk e lejon Arsenalin të gëzohet, i barazon shifrat

Premier League
Lisandro Martinez: Kur veshim fanellën e Kombëtares, jemi të gatshëm ta japim jetën

Lisandro Martinez: Kur veshim fanellën e Kombëtares, jemi të gatshëm ta japim jetën

Ndërkombëtare
Nuk ishte vetëm Messi – si i vuri në siklet “Salt Bae” lojtarët e Argjentinës

Nuk ishte vetëm Messi – si i vuri në siklet “Salt Bae” lojtarët e Argjentinës

Përfaqësueset
Lisandro Martinez merr nënën e tij për të takuar Lionel Messin: Një ëndërr e realizuar, asnjëherë nuk e kishte menduar se do ta takoja

Lisandro Martinez merr nënën e tij për të takuar Lionel Messin: Një ëndërr e realizuar, asnjëherë nuk e kishte menduar se do ta takoja

Përfaqësueset
Intervista emocionale e Lisandro Martinez pas ndeshjes ka ‘vjedhur’ zemrën e gjithë tifozëve

Intervista emocionale e Lisandro Martinez pas ndeshjes ka ‘vjedhur’ zemrën e gjithë tifozëve

Përfaqësueset
Ronaldo përmendi vetëm tre lojtarë të Man Utd si ‘profesionistë të mëdhenj’ në intervistën e tij të bujshme

Ronaldo përmendi vetëm tre lojtarë të Man Utd si ‘profesionistë të mëdhenj’ në intervistën e tij të bujshme

Premier League
Man Utd dhe Tottenham do të refuzojnë kërkesën e Argjentinës për lirimin e parakohshëm të lojtarëve për Kupën e Botës

Man Utd dhe Tottenham do të refuzojnë kërkesën e Argjentinës për lirimin e parakohshëm të lojtarëve për Kupën e Botës

Premier League
Notohen 10 transferimet më të shtrenjta të afatit kalimtar veror në Ligën Premier – Chelsea mbetet thellë e zhgënjyer

Notohen 10 transferimet më të shtrenjta të afatit kalimtar veror në Ligën Premier – Chelsea mbetet thellë e zhgënjyer

Driton Gajraku
Dalin pamjet ku Jorginho shihet duke u bullizuar nga Antony e Martinez

Dalin pamjet ku Jorginho shihet duke u bullizuar nga Antony e Martinez

Premier League
Luan në një skuadër me Cristiano Ronaldon, por Lisandro Martinez thotë se do të shkonte në luftë për Lionel Messin

Luan në një skuadër me Cristiano Ronaldon, por Lisandro Martinez thotë se do të shkonte në luftë për Lionel Messin

Përfaqësueset
Përmbledhje e paraqitjeve të Lisandro Martinez te United, dëshmojnë se ai ka qenë transferimi më i qëlluar ndër vite te Djajtë e Kuq

Përmbledhje e paraqitjeve të Lisandro Martinez te United, dëshmojnë se ai ka qenë transferimi më i qëlluar ndër vite te Djajtë e Kuq

Premier League
Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Top 15 transferimet më të shtrenjta që ndodhën në afatin kalimtar veror

Ndërkombëtare
Ajaxi mbret i këtij afati kalimtar: Shpenzoi 47 milionë euro për të sjellë pesë lojtarë që i shiti për 215 milionë euro këtë verë

Ajaxi mbret i këtij afati kalimtar: Shpenzoi 47 milionë euro për të sjellë pesë lojtarë që i shiti për 215 milionë euro këtë verë

Ligat tjera
Jo vetëm Casemiro e Antony – Manchester United do të tentojë edhe blerje të tjera në ditët e fundit

Jo vetëm Casemiro e Antony – Manchester United do të tentojë edhe blerje të tjera në ditët e fundit

Premier League
Ten Hag pritet të startojë me një formacion më ndryshe në derbin me Liverpoolin

Ten Hag pritet të startojë me një formacion më ndryshe në derbin me Liverpoolin

Premier League
Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Premier League
“E kujt ishte ideja?” – Unitedi kritikohet për transferimin e Martinez

“E kujt ishte ideja?” – Unitedi kritikohet për transferimin e Martinez

Premier League
Pse Lisandro Martinez quhet “Kasapi”? Shpjegohet pseudonimi i mbrojtësit të ri të Manchester United

Pse Lisandro Martinez quhet “Kasapi”? Shpjegohet pseudonimi i mbrojtësit të ri të Manchester United

Premier League
Unitedi publikon numrin e Eriksenit dhe atë të Martinez

Unitedi publikon numrin e Eriksenit dhe atë të Martinez

Premier League
Manchester United prezanton zyrtarisht Lisandro Martinezin

Manchester United prezanton zyrtarisht Lisandro Martinezin

Premier League
Nunez, Raphinha, Sterling: Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë për çdo pozicion deri më tani në këtë afat kalimtar

Nunez, Raphinha, Sterling: Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë për çdo pozicion deri më tani në këtë afat kalimtar

Driton Gajraku
Zyrtare: Martinez i bashkohet Unitedit

Zyrtare: Martinez i bashkohet Unitedit

Premier League
Mund të mos keni parë diçka të tillë: Transferi më i ri i Unitedit me një ndër lëvizjet më të ndërlikuara ndonjëherë

Mund të mos keni parë diçka të tillë: Transferi më i ri i Unitedit me një ndër lëvizjet më të ndërlikuara ndonjëherë

Premier League