LAJMI I FUNDIT:

Lipjan

493 Artikuj

Rrihen mes vete gjashtë persona në Lipjan, lëndohet njëri prej tyre

Rrihen mes vete gjashtë persona në Lipjan, lëndohet njëri prej tyre

Kronika e Zezë
Policia konfiskon para false në Lipjan dhe Vushtrri

Policia konfiskon para false në Lipjan dhe Vushtrri

Kosovë
Ilir Tasholli kandidat i AAK-së për kryetar të Lipjanit

Ilir Tasholli kandidat i AAK-së për kryetar të Lipjanit

Politikë
Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Theret me thikë një i mitur në Lipjan

Kronika e Zezë
Sulmuan një person dhe ia dëmtuan veturën, policia arreston dy të dyshuarit në Lipjan

Sulmuan një person dhe ia dëmtuan veturën, policia arreston dy të dyshuarit në Lipjan

Kronika e Zezë
Lipjan, dy punëtorë shesin mallin dhe nuk ia dorëzojnë paratë pronarit

Lipjan, dy punëtorë shesin mallin dhe nuk ia dorëzojnë paratë pronarit

Kronika e Zezë
Dyqanxhiu rrah një vajzë të mitur në Lipjan, me pretekst se kishte vjedhur gjësende në marketin e tij

Dyqanxhiu rrah një vajzë të mitur në Lipjan, me pretekst se kishte vjedhur gjësende në marketin e tij

Kronika e Zezë
Arrestohet një nxënës në Lipjan, i gjendet një thikë nga personeli i shkollës

Arrestohet një nxënës në Lipjan, i gjendet një thikë nga personeli i shkollës

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një e mitur në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Sulmohet seksualisht një e mitur në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Përfshihen nga zjarri dy objekte e dy serra në Lipjan, një zjarrfikës dërgohet për tretman mjekësor

Përfshihen nga zjarri dy objekte e dy serra në Lipjan, një zjarrfikës dërgohet për tretman mjekësor

Kosovë
Grabitje e armatosur në Lipjan

Grabitje e armatosur në Lipjan

Kronika e Zezë
Vdes në QKUK burri i cili pësoi djegie pas shpërthimit të gazit në shtëpinë e tij në Lipjan

Vdes në QKUK burri i cili pësoi djegie pas shpërthimit të gazit në shtëpinë e tij në Lipjan

Kronika e Zezë
Tre persona sulmuan një të mitur në Lipjan, arrestohen nga Policia

Tre persona sulmuan një të mitur në Lipjan, arrestohen nga Policia

Kronika e Zezë
Pas shpërthimit të gazit në një shtëpi në Lipjan, mjeku i Kirurgjisë Plastike: Gruaja ka pësuar djegie në 85 për qind të sipërfaqes trupore

Pas shpërthimit të gazit në një shtëpi në Lipjan, mjeku i Kirurgjisë Plastike: Gruaja ka pësuar djegie në 85 për qind të sipërfaqes trupore

Kosovë
Shpërthen sistemi i ngrohjes me gaz në një shtëpi në Lipjan, lëndohen dy persona

Shpërthen sistemi i ngrohjes me gaz në një shtëpi në Lipjan, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Erëra të forta në Lipjan, dëmtohet një shkollë

Erëra të forta në Lipjan, dëmtohet një shkollë

Kosovë
Grabitje e armatosur në Lipjan, hajnat vjedhin një shumë parash

Grabitje e armatosur në Lipjan, hajnat vjedhin një shumë parash

Kronika e Zezë
Kurti viziton fabrikën “Fressia”, 9 nga 10 të punësuarit janë persona me aftësi të kufizuara

Kurti viziton fabrikën “Fressia”, 9 nga 10 të punësuarit janë persona me aftësi të kufizuara

Biznes
Vdes një person në vendin e punës në Lipjan

Vdes një person në vendin e punës në Lipjan

Kronika e Zezë
Ujësjellësi “Prishtina” nesër me aksion për shkyçjen e borxhlinjve në Lipjan dhe Shtime: S’ka ujë pa paguar”

Ujësjellësi “Prishtina” nesër me aksion për shkyçjen e borxhlinjve në Lipjan dhe Shtime: S’ka ujë pa paguar”

Kosovë
Arrestohen dy persona, njëri në Vushtrri e tjetri në Lipjan – gjuajtën me armë në ahengje familjare

Arrestohen dy persona, njëri në Vushtrri e tjetri në Lipjan – gjuajtën me armë në ahengje familjare

Kronika e Zezë
Forumi Kosovar i Aftësive të Kufizuara reagon pas vrasjes së trefishtë në Lipjan, thonë se djali ishte me aftësi të kufizuara

Forumi Kosovar i Aftësive të Kufizuara reagon pas vrasjes së trefishtë në Lipjan, thonë se djali ishte me aftësi të kufizuara

Kosovë
30 hektarë në Suharekë për FSK-në, vendimi që ua ndalon profesorëve të UP-së të punojnë në kolegje private dhe vrasja e trefishtë në Lipjan – lajmet e javës

30 hektarë në Suharekë për FSK-në, vendimi që ua ndalon profesorëve të UP-së të punojnë në kolegje private dhe vrasja e trefishtë në Lipjan – lajmet e javës

Besnike Salihu
Vrau gruan, djalin dhe më pas vetën – Policia jep detaje nga vrasja e trefishtë në Lipjan

Vrau gruan, djalin dhe më pas vetën – Policia jep detaje nga vrasja e trefishtë në Lipjan

Kronika e Zezë