LAJMI I FUNDIT:

Liga e Kombeve

1170 Artikuj

Kompletohet grupi i Kosovës në Ligën e Kombeve

Kompletohet grupi i Kosovës në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Zbulohet orari i plotë i ndeshjeve të Kosovës në Ligën e Kombeve

Zbulohet orari i plotë i ndeshjeve të Kosovës në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë
Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Gazeta zvicerane: Zvicër-Serbi, sërish “betejë politike”

Përfaqësueset
“Vetëm një gjë do të jetë e sigurt, synimi i Rumanisë është vendi i parë” – përzgjedhësi rumun Iordanescu flet pas shortit

“Vetëm një gjë do të jetë e sigurt, synimi i Rumanisë është vendi i parë” – përzgjedhësi rumun Iordanescu flet pas shortit

Përfaqësueset
Rregulli pak i njohur i UEFA-s nënkuptonte se Anglia nuk mund të përballej me një përfaqësuese në Ligën e Kombeve

Rregulli pak i njohur i UEFA-s nënkuptonte se Anglia nuk mund të përballej me një përfaqësuese në Ligën e Kombeve

Përfaqësueset
“Ne duhet të shikojmë vetëm veten dhe të kemi besim tek ekipi” – Ujkani komenton shortin e Ligës së Kombeve

“Ne duhet të shikojmë vetëm veten dhe të kemi besim tek ekipi” – Ujkani komenton shortin e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
“Janë ekipe që i njohim, më së miri Rumaninë” – i pari i FFK-së, Agim Ademi komenton shortin e Ligës së Kombeve

“Janë ekipe që i njohim, më së miri Rumaninë” – i pari i FFK-së, Agim Ademi komenton shortin e Ligës së Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve: Ndeshjet ndaj tyre dhe vlerat e skuadrave

Kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve: Ndeshjet ndaj tyre dhe vlerat e skuadrave

Përfaqësuesja e Kosovës
Shorti i Ligës së Kombeve, Duka tregohet real për cilësitë e kundërshtarëve të Shqipërisë

Shorti i Ligës së Kombeve, Duka tregohet real për cilësitë e kundërshtarëve të Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho jo aq i fokusuar te shorti i Ligës së Kombeve, përmend kundërshtarin nga Euro 2024

Sylvinho jo aq i fokusuar te shorti i Ligës së Kombeve, përmend kundërshtarin nga Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Legjenda e Rumanisë frikësohet vetëm nga Kosova, të tjerat në grup nuk i konsideron

Legjenda e Rumanisë frikësohet vetëm nga Kosova, të tjerat në grup nuk i konsideron

Përfaqësuesja e Kosovës
Xhaka dhe Shaqiri sërish përballë kundërshtarëve të preferuar, kësaj radhe në Ligën e Kombeve

Xhaka dhe Shaqiri sërish përballë kundërshtarëve të preferuar, kësaj radhe në Ligën e Kombeve

Përfaqësueset
“Grupi i vdekjes” në Ligën e Kombeve: Përballje spektakolare mes të mëdhenjve

“Grupi i vdekjes” në Ligën e Kombeve: Përballje spektakolare mes të mëdhenjve

Ligat tjera
Short aspak i lehtë për Shqipërinë në Ligën e Kombeve

Short aspak i lehtë për Shqipërinë në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë
Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Gjithçka çfarë ndodhi në shortin e Ligës së Kombeve, kundërshtarët e Kosovës, deklarata dhe analiza

Gjithçka çfarë ndodhi në shortin e Ligës së Kombeve, kundërshtarët e Kosovës, deklarata dhe analiza

Përfaqësuesja e Kosovës
Shorti i mundshëm më i vështirë dhe më i lehtë për Kosovën në Ligën e Kombeve

Shorti i mundshëm më i vështirë dhe më i lehtë për Kosovën në Ligën e Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Sot hidhet shorti për Ligën e Kombeve, Kosova në pritje të zbulimit të kundërshtarëve

Sot hidhet shorti për Ligën e Kombeve, Kosova në pritje të zbulimit të kundërshtarëve

Përfaqësueset
Në pritje të trajnerit të ri, Kosova të enjten mëson kundërshtarët për Ligën e Kombeve – Ademi: Duam ta fitojmë grupin dhe Ligën C

Në pritje të trajnerit të ri, Kosova të enjten mëson kundërshtarët për Ligën e Kombeve – Ademi: Duam ta fitojmë grupin dhe Ligën C

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova fiton thellë ndaj Bullgarisë, promovohet në Ligën B të Ligës së Kombeve

Kosova fiton thellë ndaj Bullgarisë, promovohet në Ligën B të Ligës së Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova, lidere në Ligën C të Ligës së Kombeve – mposhtin Maqedoninë e Veriut me rezultat komod

Kosova, lidere në Ligën C të Ligës së Kombeve – mposhtin Maqedoninë e Veriut me rezultat komod

Përfaqësuesja e Kosovës
Fjala e Frashërit në Lidhjen e Kombeve

Fjala e Frashërit në Lidhjen e Kombeve

Fakte
Vashat e Kosovës barazojnë me ato të Bullgarisë në edicionin e parë të Ligës së Kombeve

Vashat e Kosovës barazojnë me ato të Bullgarisë në edicionin e parë të Ligës së Kombeve

Përfaqësuesja e Kosovës