LAJMI I FUNDIT:
Leroy Sane

Leroy Sane

304 Artikuj

Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Shtyu dhe goditi Leroy Sanen, trajneri kroat i Union Berlin njoftohet me dënimin nga Federata Gjermane e Futbollit

Shtyu dhe goditi Leroy Sanen, trajneri kroat i Union Berlin njoftohet me dënimin nga Federata Gjermane e Futbollit

Bundesliga
“Erdhi të më provokonte në hapësirën time, më shtyu dhe unë reagova” – Bjelica flet për momentin me Sanen

“Erdhi të më provokonte në hapësirën time, më shtyu dhe unë reagova” – Bjelica flet për momentin me Sanen

Bundesliga
Sane e kërkoi topin, trajneri i Union Berlinit e goditi jo një – por dy herë

Sane e kërkoi topin, trajneri i Union Berlinit e goditi jo një – por dy herë

Bundesliga
Tre gjigantët evropianë që duan ta largojnë Sanen nga Bayerni

Tre gjigantët evropianë që duan ta largojnë Sanen nga Bayerni

Premier League
Bayern merr një fitore komode ndaj Hoffenheimit, mban hapin në garën për titull

Bayern merr një fitore komode ndaj Hoffenheimit, mban hapin në garën për titull

Bundesliga
Barcelona mund të nënshkruajë me Leroy Sane

Barcelona mund të nënshkruajë me Leroy Sane

Bundesliga
Leroy Sanen e tradhtuan nervat, e grushtoi kundërshtarin në ndeshje miqësore dhe u përjashtua me të kuq

Leroy Sanen e tradhtuan nervat, e grushtoi kundërshtarin në ndeshje miqësore dhe u përjashtua me të kuq

Ndërkombëtare
Kane zbulon lojtarin me të cilin i pëlqen të luajë tek Bayern Munich

Kane zbulon lojtarin me të cilin i pëlqen të luajë tek Bayern Munich

Bundesliga
Bayern Munich fiton ‘dramën’ e gjashtë golave në “Allianz Stadium”, Kane vazhdon me formë fantastike

Bayern Munich fiton ‘dramën’ e gjashtë golave në “Allianz Stadium”, Kane vazhdon me formë fantastike

Bundesliga
Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Klasikja gjermane i takon Bayernit, shkëlqen Harry Kane me het-trik

Bundesliga
Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Renditja me 10 lojtarët favorit për ta fituar Topin e Artë në vitin 2024, Bellingham i prinë listës

Ndërkombëtare
Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bundesliga
Liverpooli gati të thyejë rekordin e klubit për të nënshkruar ish-yllin e Man Cityt si zëvendësues i Salah

Liverpooli gati të thyejë rekordin e klubit për të nënshkruar ish-yllin e Man Cityt si zëvendësues i Salah

Premier League
Nga Bayerni tregojnë se a do të rinovohet kontrata e Leroy Sane

Nga Bayerni tregojnë se a do të rinovohet kontrata e Leroy Sane

Bundesliga
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Uli Hoeness me fjalë që pak kush mund t’i priste për Leroy Sane

Uli Hoeness me fjalë që pak kush mund t’i priste për Leroy Sane

Bundesliga
Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Bundesliga
Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Liga e Kampionëve
Pesë opsionet e Barcelonës për ta zëvendësuar Dembelen

Pesë opsionet e Barcelonës për ta zëvendësuar Dembelen

La Liga
Mane thyen heshtjen dhe flet për grushtin që i dha Sanes si dhe të ardhme e tij te Bayerni

Mane thyen heshtjen dhe flet për grushtin që i dha Sanes si dhe të ardhme e tij te Bayerni

Bundesliga
Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Bundesliga