LAJMI I FUNDIT:

Lëng limoni

39 Artikuj

Dieta e limonit, midis të vërtetës dhe miteve të rreme

Dieta e limonit, midis të vërtetës dhe miteve të rreme

Dietë
Mbroni shëndetin tuaj dhe mbaroni gjalpin shtëpiak!

Mbroni shëndetin tuaj dhe mbaroni gjalpin shtëpiak!

Nga duart tua
Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

Për shtatë ditë rregullon shtypjen, ul kolesterinën: Ilaçi i cili me arsye quhet magji!

Mjekësi alternative
Dieta që largon helmet nga organizmi

Dieta që largon helmet nga organizmi

Shëndetësi Lajme
Kendall Jenner ka zgjidhje për puçrrat: Përzierja nga tre përbërës eliminon këtë problem!

Kendall Jenner ka zgjidhje për puçrrat: Përzierja nga tre përbërës eliminon këtë problem!

Grim
Grimasat qesharake të vogëlushit që provoi lëngun e limonit për herë të parë (Video)

Grimasat qesharake të vogëlushit që provoi lëngun e limonit për herë të parë (Video)

Fun Lajme
Troftë e tymosur

Troftë e tymosur

Pjata kryesore
Shkrirës të kilogramëve: Receta për pijen më të vjetër për dobësim!

Shkrirës të kilogramëve: Receta për pijen më të vjetër për dobësim!

Nutricion
Hahet vetëm tri ditë, por bën mrekulli të vërtetë: Për shkak të saj manekinet kanë stomak të përsosur!

Hahet vetëm tri ditë, por bën mrekulli të vërtetë: Për shkak të saj manekinet kanë stomak të përsosur!

Nutricion
Biftek me spec të kuq djegës

Biftek me spec të kuq djegës

Pjata kryesore
Ka fjetur me gjysmë limoni në thembra dhe çorape: Në mëngjes është befasuar!

Ka fjetur me gjysmë limoni në thembra dhe çorape: Në mëngjes është befasuar!

Mjekësi alternative
ËMBËLSIRA IDEALE: Gatuani tortën e shijshme nga bananet dhe biskotat! Shumë e lehtë!

ËMBËLSIRA IDEALE: Gatuani tortën e shijshme nga bananet dhe biskotat! Shumë e lehtë!

Ëmbëlsirë
Me këtë dietë, Beyonce ia ka dalë që të heqë 38 kilogramë

Me këtë dietë, Beyonce ia ka dalë që të heqë 38 kilogramë

Dietë
Kendall mund të blejë kremrat më të shtrenjta, mirëpo përdor vetëm atë shtëpiake nga tre përbërës

Kendall mund të blejë kremrat më të shtrenjta, mirëpo përdor vetëm atë shtëpiake nga tre përbërës

Estetikë
Ka ndarë përgjysmë MOLLËN dhe e ka mbështjellë me brumë! Ka përftuar ëmbëlsirën të cilën do ta gatuani menjëherë edhe ju! (Video)

Ka ndarë përgjysmë MOLLËN dhe e ka mbështjellë me brumë! Ka përftuar ëmbëlsirën të cilën do ta gatuani menjëherë edhe ju! (Video)

Ëmbëlsirë