LAJMI I FUNDIT:

Lazio

1930 Artikuj

Interi barazon në shtëpi përballë Lazios

Interi barazon në shtëpi përballë Lazios

Serie A
Italia me gjashtë skuadra në Ligën e Kampionëve, ka një mundësi si mund të ndodhë kjo

Italia me gjashtë skuadra në Ligën e Kampionëve, ka një mundësi si mund të ndodhë kjo

Serie A
Dy klubet e njohura italiane në garë për Joel Matip

Dy klubet e njohura italiane në garë për Joel Matip

Serie A
Juventusi pëson ndaj Lazios në udhëtim por siguron kalimin në finale të Kupës së Italisë

Juventusi pëson ndaj Lazios në udhëtim por siguron kalimin në finale të Kupës së Italisë

Serie A
Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Serie A
Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Serie A
“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

Serie A
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Elseid Hysaj i shpëtoi mrekullisht tragjedisë, arriti të zhbllokohet nga Ferrari i tij që iu dogj plotësisht

Serie A
Ylli i Serie A në prag të nënshkrimit me Juventusin, ka marrëveshje verbale

Ylli i Serie A në prag të nënshkrimit me Juventusin, ka marrëveshje verbale

Serie A
Festë me flamur kundër rivalit lokal, Mancini mund të dënohet

Festë me flamur kundër rivalit lokal, Mancini mund të dënohet

Serie A
U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

U përleshën gjatë derbit, Dybala me një provokim të rëndë ia kujton Guendouzit humbjen e Francës në finale nga Argjentina

Serie A
Vendos goli i Gianluca Mancinit, Roma fiton derbin e qytetit ndaj Lazios

Vendos goli i Gianluca Mancinit, Roma fiton derbin e qytetit ndaj Lazios

Serie A
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

Fitore komode në ndeshjen e parë gjysmëfinale nga Juventusi përballë Lazios në Kupën e Italisë

Serie A
Lazio shënon në sekondat e fundit për të marrë tri pikë ndaj Juventusit

Lazio shënon në sekondat e fundit për të marrë tri pikë ndaj Juventusit

Serie A
Inter po planifikon një lëvizje surprizë për Ciro Immobile

Inter po planifikon një lëvizje surprizë për Ciro Immobile

Serie A
Sommer duket se do të kalojë Buffonin dhe shumë portierë të mëdhenj me rekordin e Serie A

Sommer duket se do të kalojë Buffonin dhe shumë portierë të mëdhenj me rekordin e Serie A

Serie A
Presidenti Lotito konfirmon trajnerin e ri të Lazios

Presidenti Lotito konfirmon trajnerin e ri të Lazios

Serie A
Zyrtare: Lazio konfirmon dorëheqjen e Sarrit dhe tregon pasardhësin e tij

Zyrtare: Lazio konfirmon dorëheqjen e Sarrit dhe tregon pasardhësin e tij

Serie A
Maurizio Sarri jep dorëheqje te Lazio

Maurizio Sarri jep dorëheqje te Lazio

Serie A
“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

“Jam i pastrehë dhe një i dehur i trishtuar”, legjenda angleze flet për problemet me alkoolin dhe drogën

Ndërkombëtare
Lëndimi i çuditshëm i Tuchel përpara ndeshjes ndaj Lazios në Ligën e Kampionëve, pësoi frakturë pas një fjalimi motivues

Lëndimi i çuditshëm i Tuchel përpara ndeshjes ndaj Lazios në Ligën e Kampionëve, pësoi frakturë pas një fjalimi motivues

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 3-0 Lazio: De Ligt dhe Kane më të mirët

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 3-0 Lazio: De Ligt dhe Kane më të mirët

Liga e Kampionëve