LAJMI I FUNDIT:

Lamborghini

372 Artikuj

Mundësi jashtëzakonisht e rrallë – del në shitje Vector M12 me fuqi sa Lamborghini

Mundësi jashtëzakonisht e rrallë – del në shitje Vector M12 me fuqi sa Lamborghini

Auto Lajme
Lamborghini Revuelto Arena, vetura unike me 1015 kuaj-fuqi që kushton mbi një milion euro

Lamborghini Revuelto Arena, vetura unike me 1015 kuaj-fuqi që kushton mbi një milion euro

Auto Lajme
Aksidentohet shoferi 13 vjeçar i një Lamborghini Huracan

Aksidentohet shoferi 13 vjeçar i një Lamborghini Huracan

Amerika
Lamborghini përditëson logon

Lamborghini përditëson logon

Auto Lajme
Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Vdes në moshën 85 vjeçare dizajneri legjendar i Lamborghinit

Auto Lajme
Ky Lamborghini thuhet se e bën që shpejtësia 363 km/h “të duket e lehtë” në një autostradë

Ky Lamborghini thuhet se e bën që shpejtësia 363 km/h “të duket e lehtë” në një autostradë

Auto Lajme
E keni pritur! Zbulohet më në fund enterieri i “veturës shqiptare” Illyrian TSX

E keni pritur! Zbulohet më në fund enterieri i “veturës shqiptare” Illyrian TSX

Arigona Bytyçi
Shqiponja dykrenare, në logon e super-veturës shqiptare të Qëndrim Thaçit që do ta sfidojë Lamborghini e Ferrarin

Shqiponja dykrenare, në logon e super-veturës shqiptare të Qëndrim Thaçit që do ta sfidojë Lamborghini e Ferrarin

Auto Lajme
Historia e ideatorit nga Kosova, Qëndrim Thaçi që prodhoi super-makinën shqiptare që do të konkurrojë me Lamborghinin e Ferrarin

Historia e ideatorit nga Kosova, Qëndrim Thaçi që prodhoi super-makinën shqiptare që do të konkurrojë me Lamborghinin e Ferrarin

Auto Lajme
Nuk ka shans që të bëheni pronar i një Lamborghini Revuelto deri pas vitit 2026, ja arsyeja

Nuk ka shans që të bëheni pronar i një Lamborghini Revuelto deri pas vitit 2026, ja arsyeja

Auto Lajme
Shitet Lamborghini Diablo VT Roadster që i përkiste Donald Trumpit

Shitet Lamborghini Diablo VT Roadster që i përkiste Donald Trumpit

Auto Lajme
Lamborghini Urus pritet të patrullojë në autostradat italiane

Lamborghini Urus pritet të patrullojë në autostradat italiane

Auto Lajme
Lamborghini Urus Performante do të integrohet në flotën e policisë italiane

Lamborghini Urus Performante do të integrohet në flotën e policisë italiane

Auto Lajme
Dikush ndërtoi një Lamborghini Urus 6×6 – ja si duket makina, pas një transformimi dramatik

Dikush ndërtoi një Lamborghini Urus 6×6 – ja si duket makina, pas një transformimi dramatik

Auto Lajme
Miliarderi australian posedon 120 vetura – vlera e përgjithshme e tyre kap shumën e mbi 100 milionë dollarëve

Miliarderi australian posedon 120 vetura – vlera e përgjithshme e tyre kap shumën e mbi 100 milionë dollarëve

Auto Lajme
Lamborghini Huracan STO SC 10° Anniversario është një model unik i krijuar për nder të departamentit Squadra Corse

Lamborghini Huracan STO SC 10° Anniversario është një model unik i krijuar për nder të departamentit Squadra Corse

Auto Lajme
Veturën që e mori me qira për një muaj, u shkatërrua pas dy orëve vozitje – dëmi shkon në 62 mijë dollarë

Veturën që e mori me qira për një muaj, u shkatërrua pas dy orëve vozitje – dëmi shkon në 62 mijë dollarë

Auto Lajme
Filmohet aksidenti rrëqethës në Itali, çifti nga Zvicra digjet për së gjalli brenda Ferrari-it

Filmohet aksidenti rrëqethës në Itali, çifti nga Zvicra digjet për së gjalli brenda Ferrari-it

Evropa
Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Tunning
Shikoni si komunikojnë Ducati dhe Lamborghini për të shmangur një aksident

Shikoni si komunikojnë Ducati dhe Lamborghini për të shmangur një aksident

Auto Lajme
Dallimi mes një makine 1 dollarëshe dhe 100 milionë dollarëshe – MrBeast i provon të gjitha

Dallimi mes një makine 1 dollarëshe dhe 100 milionë dollarëshe – MrBeast i provon të gjitha

Auto Lajme
Lamborghini prezantoi konceptin elektrik Lanzador

Lamborghini prezantoi konceptin elektrik Lanzador

Auto Lajme
Rrjedhin imazhet e konceptit të veturës elektrike Lamborghini Lanzador

Rrjedhin imazhet e konceptit të veturës elektrike Lamborghini Lanzador

Koncepte
Pronari bleu një Lamborghini të ri dhe menjëherë e dërgoi menjëherë “në pisllëk”

Pronari bleu një Lamborghini të ri dhe menjëherë e dërgoi menjëherë “në pisllëk”

Auto Lajme