LAJMI I FUNDIT:

KH Samadrexha

30 Artikuj

Vëllaznimi vazhdon në Superligën e hendbollit në të dyja konkurrencat

Vëllaznimi vazhdon në Superligën e hendbollit në të dyja konkurrencat

Hendboll
Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Kampionati i hendbollit në konkurrencën e femrave fillon me derbi

Hendboll
Samadrexha mbetet në Superligën e hendbollit edhe për edicionin e ardhshëm

Samadrexha mbetet në Superligën e hendbollit edhe për edicionin e ardhshëm

Hendboll
Prishtina fiton në udhëtim te Shqiponja, Samadrexha merr pikët ndaj ‘Jusuf Gërvallës’

Prishtina fiton në udhëtim te Shqiponja, Samadrexha merr pikët ndaj ‘Jusuf Gërvallës’

Hendboll
Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Derbi i hendbollit ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut

Hendboll
Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Fitore bindëse për skuadrat e kreut në Superligën e hendbollit në konkurrencën e femrave

Hendboll
Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Istogu fiton bindshëm ndaj Samadrexhës, kualifikohet në gjysmëfinale

Hendboll
Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Sfidat çerekfinale të Kupës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave

Hendboll
Fitojnë Prishtina e Vushtrria, barazon Kastrioti në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitojnë Prishtina e Vushtrria, barazon Kastrioti në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Ferizaj, Istogu e Prishtina në gjysmëfinale të Kupës në konkurrencën e femrave

Ferizaj, Istogu e Prishtina në gjysmëfinale të Kupës në konkurrencën e femrave

Hendboll
Përballje interesante në çerekfinale të Kupës së Kosovës në konkurrencën e fermave

Përballje interesante në çerekfinale të Kupës së Kosovës në konkurrencën e fermave

Hendboll
Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Java e 17-të në hendboll hapet me përballjen vushtrriase

Hendboll
Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Ferizaj fiton derbin e qytetit në hendboll ndaj Kastriotit

Hendboll
Hendboll: Ferizaj me fitore të vështirë ndaj Samadrexhës

Hendboll: Ferizaj me fitore të vështirë ndaj Samadrexhës

Hendboll
Hendboll, favoritet pa telashe

Hendboll, favoritet pa telashe

Hendboll
Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Barazim në ndeshjen mes Prishtinës e Kastriotit në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Deçani kampion vjeshtor në Ligën e Parë në hendboll

Deçani kampion vjeshtor në Ligën e Parë në hendboll

Hendboll
Fitorja e dytë për Dritën në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitorja e dytë për Dritën në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Shqiponja sfidon liderin Istogu në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Zhvillohen ndeshjet e rrethit të parë të Kupës së Kosovës në hendboll

Hendboll
Fitorja e parë për Dritën, Kastrioti triumfon me përmbysje në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitorja e parë për Dritën, Kastrioti triumfon me përmbysje në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Fitore për Vushtrrinë e Kastriotin në konkurrencën e femrave në hendboll

Fitore për Vushtrrinë e Kastriotin në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Shqiponja me fitore të ngushtë ndaj Samadrexhës në konkurrencën e femrave në hendboll

Shqiponja me fitore të ngushtë ndaj Samadrexhës në konkurrencën e femrave në hendboll

Hendboll
Hendboll, tri ndeshje këtë mesjavë në konkurrencën e femrave

Hendboll, tri ndeshje këtë mesjavë në konkurrencën e femrave

Hendboll