LAJMI I FUNDIT:

Kendall Jenner

468 Artikuj

Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 – pasi modelja pretendoi se ishte e para

Winona Ryder thotë se ajo kishte veshur fustanin e Met Gala të Kendall Jenner 2024 në vitin 1999 – pasi modelja pretendoi se ishte e para

Yjet
Kendall Jenner vizitoi Luvrin zbathur në mesnatë, përdoruesi nxit një teori për këtë

Kendall Jenner vizitoi Luvrin zbathur në mesnatë, përdoruesi nxit një teori për këtë

Yjet
Kendall Jenner duket mbresëlënëse me një fustan tejet të veçantë, në pistën e Vogue World Paris

Kendall Jenner duket mbresëlënëse me një fustan tejet të veçantë, në pistën e Vogue World Paris

Yjet
Kylie Jenner shfaqet duke qarë në “The Kardashians” nga komentet negative për fytyrën e saj

Kylie Jenner shfaqet duke qarë në “The Kardashians” nga komentet negative për fytyrën e saj

Yjet
Kendall Jenner shfaq figurën e saj të mrekullueshme, teksa modelon një linjë të re të rrobave të banjës

Kendall Jenner shfaq figurën e saj të mrekullueshme, teksa modelon një linjë të re të rrobave të banjës

Yjet
Kendall Jenner shfaq figurën e saj të mrekullueshme me bikini, teksa qëndron në një jaht në Mallorca

Kendall Jenner shfaq figurën e saj të mrekullueshme me bikini, teksa qëndron në një jaht në Mallorca

Yjet
Kendall Jenner modelon bikini braziliane, buzë oqeanit pasi u ribashkua me Bad Bunny

Kendall Jenner modelon bikini braziliane, buzë oqeanit pasi u ribashkua me Bad Bunny

Yjet
Kendall Jenner tregon figurën e saj mahnitëse, me bikini jeshile në fotografitë fundit

Kendall Jenner tregon figurën e saj mahnitëse, me bikini jeshile në fotografitë fundit

Yjet
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Yjet
Kendall Jenner merr pjesë në koncertin e ish-të dashurit Bad Bunny, dy javë pasi nxiti thashethemet se janë pajtuar

Kendall Jenner merr pjesë në koncertin e ish-të dashurit Bad Bunny, dy javë pasi nxiti thashethemet se janë pajtuar

Yjet
Kendall Jenner bën një paraqitje fantastike, në një fushatë me rroba banje për “FWRD”

Kendall Jenner bën një paraqitje fantastike, në një fushatë me rroba banje për “FWRD”

Yjet
Kendall Jenner zbulon se vuan nga kjo sindromë, e cila nuk e lejon të shijojë arritjet e saj

Kendall Jenner zbulon se vuan nga kjo sindromë, e cila nuk e lejon të shijojë arritjet e saj

Psikoprofil
Kendall Jenner sfidoi me stil rregullat e modës me veshjen e saj të fundit

Kendall Jenner sfidoi me stil rregullat e modës me veshjen e saj të fundit

Moda
Kendall Jenner duket tejet simpatike në një fustan veror, në Miami përpara Çmimit të Madh të F1

Kendall Jenner duket tejet simpatike në një fustan veror, në Miami përpara Çmimit të Madh të F1

Yjet
Udhëzuesi i Kendall Jenner për veshjet pranverore? Pa një bluzë apo këmishë!

Udhëzuesi i Kendall Jenner për veshjet pranverore? Pa një bluzë apo këmishë!

Moda
Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
“Fustani i ëndrrave të mia” – Kendall Jenner ndan fotografi mahnitëse nga festa e Pashkëve

“Fustani i ëndrrave të mia” – Kendall Jenner ndan fotografi mahnitëse nga festa e Pashkëve

Yjet
Kostumi dhe çanta portokalli e Kendall Jenner janë një mësim në teorinë e ngjyrave

Kostumi dhe çanta portokalli e Kendall Jenner janë një mësim në teorinë e ngjyrave

Moda
Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Bukuri dhe Kujdes
Kendall Jenner me një kombinim të rehatshëm që nuk kushton

Kendall Jenner me një kombinim të rehatshëm që nuk kushton

Moda
Kendall Jenner i lë pak imagjinatës me një fustan të zi të tejdukshëm, në festën e “Oscars”

Kendall Jenner i lë pak imagjinatës me një fustan të zi të tejdukshëm, në festën e “Oscars”

Yjet
Kendall Jenner shfaqet elegante me një pallto klasike, ndërsa filmon një fushatë të L’Oréal në rrugët e Parisit

Kendall Jenner shfaqet elegante me një pallto klasike, ndërsa filmon një fushatë të L’Oréal në rrugët e Parisit

Yjet
Kendall Jenner ekspozon linjat trupore në bikini, në fotografitë e fundit në Instagram

Kendall Jenner ekspozon linjat trupore në bikini, në fotografitë e fundit në Instagram

Yjet
Kendall Jenner është fytyra më e re e Tommy Hilfiger: Modelja shkëlqen me veshje klasike për fushatën

Kendall Jenner është fytyra më e re e Tommy Hilfiger: Modelja shkëlqen me veshje klasike për fushatën

Yjet


mob5