LAJMI I FUNDIT:

Kelly Rowland

18 Artikuj

Chris Brown fiton një çmim në American Music Awards, ngjall reagime të publikut

Chris Brown fiton një çmim në American Music Awards, ngjall reagime të publikut

Yjet
Këngëtarja e famshme amerikane, Kelly Rowland vishet me kreacion të Fjolla Nilës në kartolinën e festave të fundvitit

Këngëtarja e famshme amerikane, Kelly Rowland vishet me kreacion të Fjolla Nilës në kartolinën e festave të fundvitit

Yjet
Kelly Rowland bëhet nënë për herë të dytë

Kelly Rowland bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Kelly Rowland pozon për Women’s Health, zbulon se po bëhet nënë për herë të dytë

Kelly Rowland pozon për Women’s Health, zbulon se po bëhet nënë për herë të dytë

Yjet
Kelly Rowland sqaron dilemën nga skena e klipit me Nellyn: Nuk e kam idenë se çfarë është Microsoft Excel dhe nuk më intereson

Kelly Rowland sqaron dilemën nga skena e klipit me Nellyn: Nuk e kam idenë se çfarë është Microsoft Excel dhe nuk më intereson

Po Flitet
Vitin e ardhshëm do të vijë mjuzikli për “Destiny’s Child” dhe Beyonce

Vitin e ardhshëm do të vijë mjuzikli për “Destiny’s Child” dhe Beyonce

Muzikë
Kelly Rowland lanson klipin “Kelly”

Kelly Rowland lanson klipin “Kelly”

Muzikë
10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

Flokë dhe stil
Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Muzikë
Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Yjet
Ky është fustani ideal për verë: Përshtatet me të gjitha veshjet dhe i rri mirë çdo femre! (Foto)

Ky është fustani ideal për verë: Përshtatet me të gjitha veshjet dhe i rri mirë çdo femre! (Foto)

Modë
Beyonce ‘e detyron’ burrin që të stërvitet me të

Beyonce ‘e detyron’ burrin që të stërvitet me të

Yjet
Bukuroshet që e kanë rritur gjoksin dhe e kanë pranuar publikisht (Foto)

Bukuroshet që e kanë rritur gjoksin dhe e kanë pranuar publikisht (Foto)

Yjet
Pas shakave në rrjetet sociale, Nelly sqaron pse Kelly Rowland shkroi mesazh në Exel në klipin e tyre të dikurshëm (Video)

Pas shakave në rrjetet sociale, Nelly sqaron pse Kelly Rowland shkroi mesazh në Exel në klipin e tyre të dikurshëm (Video)

Muzikë
Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Yjet
Ish-pjesëtarja e Destiny’s Child shkurorëzohet nga burri ende pa kaluar një vit

Ish-pjesëtarja e Destiny’s Child shkurorëzohet nga burri ende pa kaluar një vit

Po Flitet
Çka po ndodh me Beyonce dhe Jay-z? (Foto)

Çka po ndodh me Beyonce dhe Jay-z? (Foto)

Po Flitet
Beyonce deklaron fundin e martesës

Beyonce deklaron fundin e martesës

Yjet