LAJMI I FUNDIT:

Keisi Medini

71 Artikuj

Vajzat e Big Brother VIP Albania ndezin atmosferën në shtëpi me vallëzime provokuese

Vajzat e Big Brother VIP Albania ndezin atmosferën në shtëpi me vallëzime provokuese

Yjet
Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Yjet
E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

Yjet
Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal

Pas deklaratave të tij në spektakël, Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal

Yjet
Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Keisi qan pas spektaklit në BBVA, thotë se nuk ka qenë në lidhje me Lorencin

Yjet
Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Lorenci e pranoi se ka qenë i lidhur me Keisin, reagon Sabiani: Jashtë nga ajo shtëpi se besëprerët duan të marrin vëmendje prej teje

Yjet
Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Lorenci dhe Keisi konfirmojnë se kanë qenë në një lidhje dashurie: Është histori e mbyllur tani

Yjet
E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim

E ndërpreu marrëdhënien me Kristin, Keisi: U zgjova një ditë dhe nuk ndjehesha si në fillim

Yjet
Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

Yjet
Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

Yjet
“Shumë gjëra kanë qenë të imponuara” – ftohet marrëdhënia e Keisit dhe Kristit

“Shumë gjëra kanë qenë të imponuara” – ftohet marrëdhënia e Keisit dhe Kristit

Yjet
Sabiani eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2

Sabiani eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2

Yjet
“Kristi po më futet në zemër” – Sabiani ndryshon qëndrim për lidhjen e tij me Keisin

“Kristi po më futet në zemër” – Sabiani ndryshon qëndrim për lidhjen e tij me Keisin

Yjet
Çaste të bukura mes tyre në BBVA – Kristi puth dhe përkëdhel Keisin

Çaste të bukura mes tyre në BBVA – Kristi puth dhe përkëdhel Keisin

Yjet
Sabiani e bën Keisin të qajë në BBVA: Do gomarin ti, çfarë do të bëj unë

Sabiani e bën Keisin të qajë në BBVA: Do gomarin ti, çfarë do të bëj unë

Yjet
Vihen në siklet nga prezenca e Sabianit në BBVA, Kristi dhe Keisi komunikojnë me shenja

Vihen në siklet nga prezenca e Sabianit në BBVA, Kristi dhe Keisi komunikojnë me shenja

Yjet
Pas hyrjes së Sabianit në BBVA, Keisi dhe Kristi puthen fshehurazi

Pas hyrjes së Sabianit në BBVA, Keisi dhe Kristi puthen fshehurazi

Yjet
Einxhel Shkira reagon ashpër për hyrjen e Sabianit në BBVA: Kontroll i frikshëm i fëmijës

Einxhel Shkira reagon ashpër për hyrjen e Sabianit në BBVA: Kontroll i frikshëm i fëmijës

Yjet
Kristi dhe Keisi ndajnë momente intime, shkëmbejnë puthje në buzë

Kristi dhe Keisi ndajnë momente intime, shkëmbejnë puthje në buzë

Yjet
Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë

Kejvina Kthella reagon pas deklaratave të Robert Aliajt për të dhe të Kristit me Keisin: Ndrysho ngjyrën e manikyrit, jo fjalët o burrë

Yjet
Refuzoi të përgjigjej se kur ka kryer marrëdhënie intime për herë të fundit, Keisi pranon dënimin – i hedh salcë në faqe Kristit dhe e lëpin

Refuzoi të përgjigjej se kur ka kryer marrëdhënie intime për herë të fundit, Keisi pranon dënimin – i hedh salcë në faqe Kristit dhe e lëpin

Yjet
I acaruar për ‘lidhjen’ me Kristin në BBVA – Sabiani heq nga lista e ndjekësve vajzën e tij, Keisin

I acaruar për ‘lidhjen’ me Kristin në BBVA – Sabiani heq nga lista e ndjekësve vajzën e tij, Keisin

Yjet
Kristi dhe Keisi shkëmbejnë puthjen e parë në buzë në BBVA

Kristi dhe Keisi shkëmbejnë puthjen e parë në buzë në BBVA

Yjet
Lidhja e Kristit jashtë dhe njohja me Keisin, reagon Sabiani: Nuk lejoj askënd të përfitoj nga naiviteti dhe ta shfrytëzoj rastin për ‘show’

Lidhja e Kristit jashtë dhe njohja me Keisin, reagon Sabiani: Nuk lejoj askënd të përfitoj nga naiviteti dhe ta shfrytëzoj rastin për ‘show’

Yjet