Kristi Aliaj është në një nominim të fortë natën e sotme (e shtunë) në Big Brother VIP Albania.

Ai ndodhet së bashku me banorët e tjerë, Armaldo Kllogjerin dhe Luiz Ejllin, pas një kurthi që ky i fundit ia kishte bërë të dyve.

I njëjti së fundmi ka marrë përkrahje nga Sabiani, pavarësisht se artisti nuk ishte dakord në fillim me marrëdhënien që Kristi nisi brenda me vajzën e tij, Keisi Medinin.

Foto: Screenshot/Instagram

Sabiani ka shpërndarë së fundmi një postim në InstaStory, ku tregon se ka dërguar disa mesazhe që të largohet Armaldo.

Vihen në siklet nga prezenca e Sabianit në BBVA, Kristi dhe Keisi komunikojnë me shenja Vihen në siklet nga prezenca e Sabianit në BBVA, Kristi dhe Keisi komunikojnë me shenja

“Forca Kristi, mos dil dhe lufto për atë që do”, ka shkruar ai.

Reklama

Foto: Screenshot/YouTube

Veç kësaj, marrëdhënia e Kristit dhe Keisit është ftohur këto ditë me hyrjen e Sabit në BBVA.

Reklama

Ajo tha se dëshirojnë të mbeten miq dhe të vazhdojnë këtë njohje jashtë spektaklit. /Telegrafi/