LAJMI I FUNDIT:

Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Në telefonatën që banorët zhvilluan sot (e enjte) me familjarët e tyre këtë mundësi e ka shfrytëzuar edhe Keisi.

Reklama

Këngëtarja ka folur përmes telefoni me babanë e saj këngëtarin, Sabiani, i cili mes tjerash kishte dhe disa porosi për të bijën.

Ai porositi Keisin që të kishte kujdes dhe të qëndronte vetëm me Luizin dhe askënd tjetër brenda shtëpisë së BBVA

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Jeta ime babai të sheh orë e minutë, ti nuk ke për të dalur nga aty për asnjë arsye, ne të gjithë jemi shumë mirë, ti vetëm hap sytë se ti e di çfarë nuk dua unë, i di porosit e mia vetëm bëjë kujdes je afër Luizit, nuk dua që të merresh me njeri tjetër aty”, i tha Sabiani.

“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” - Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën
Lexo po ashtu “Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” - Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën

E përlotur nga kjo bisedë me të atin, Keisi tha se do të dëgjonte porosit e tij.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Kujtojmë që Sabini ishte pjesë e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania ku edhe qëndroi për disa javë.

Ai hyri pak pasi Keisi krijoj një lidhje me banorin tjetër, Krisit Aliaj, por që pas daljes së Sabianit kjo marrëdhënie u ndërpre.

Ftohja e raporteve mes tyre u tha se erdhi edhe për shkak të hyrjes së këngëtarit Lorenc Hasrama, me të cilin Keisi kishte një histori jashtë shtëpisë së famshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori