LAJMI I FUNDIT:

“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” – Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën

“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” – Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën

Në spektaklin e së martës kur banorët u njoftuar për rastin e vrasjes së rojës së sigurisë në Top Channel, atyre iu premtua se do të telefonin familjarët e tyre për t’i pyetur nëse duhet të vazhdojnë rrugëtimin në BBVA.

Reklama

Ato telefonata u zhvilluan sot (e enjte) dhe banorët folën për disa minuta më një prej familjarëve të tyre për të marrë aprovimin e tyre.

Këngëtari Luiz Ejlli e shfrytëzojë këtë telefonatë për të biseduar me nënën e tij e cila ndodhet në Amerikë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Nëna e artistit i tha se ajo dhe familja janë mirë duke e inkurajuar që të vazhdoj siç ka nisur këtë aventurë ndërsa u shpreh se ata ndihen krenarë për të.

“Luiz si je nënë, ne jemi të gjithë mirë, jemi krenar për ty, ti vazhdo siç je duke vazhduar, ëndrra duhet të vazhdojë, na ke bërë krenarë, njerëz të mirë e të këqij ka gjithkund, por me bekimin e Zotit dhe lutjen e babës dhe mbështetjen e gjithë shqiptarisë mbaje premtimin që e ke dhënë”, ka thënë nëna e shkodranit.

Theksojmë që këtë aventurë për më shumë se një javë Luizi po e vazhdon pa pranin e partneres së saj, Kiara Tito e cila u eliminua nga gara nga përballja me Olta Gixharin në nominim.

Ndërkohë, këtë të shtune pritet që spektakli të rikthehet me rrjedhën normale, pasi të martën përveç që banorët u njoftuan për rastin e kobshëm që ndodhi në televizionin e tyre nuk u mbajt. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori