LAJMI I FUNDIT:

KB Prizreni

186 Artikuj

Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Rikthehet Superliga, ndeshje interesante në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Xhiro e 21-të zhvillohet në tre ditë, sprova para Kupës së Kosovës

Super Liga
Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super ndeshje në xhiron e 20-të, derbi në kryeqytet

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e 19-të, kryendeshja zhvillohet në kryeqytet

Super Liga
Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Xhiro e 16-të me super derbi, vëmendja në Mitrovicë

Super Liga
Fundjava sjell ndeshje shumë interesante në xhiron e 14-të në Superligë

Fundjava sjell ndeshje shumë interesante në xhiron e 14-të në Superligë

Super Liga
Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare trajneri kosovar Illmen Bajra

Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare trajneri kosovar Illmen Bajra

Super Liga
Përballja e katërshes së madhe në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Përballja e katërshes së madhe në xhiron e 13-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Përballje interesante në xhiron e 12-të në Superligë

Përballje interesante në xhiron e 12-të në Superligë

Super Liga
Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Xhiro e tetë në Superligën e basketbollit sjell duele shumë interesante, vëmendja në Gjakovë

Super Liga
Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Pesëshja dhe MVP i xhiros së shtatë në Superligë

Super Liga
Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Xhiro e shtatë nis sot në elitën e basketbollit kosovar, luhet në Gjakovë dhe Prizren

Super Liga
Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Superliga e Kosovës vazhdon me ndeshjet e gjashtë, vëmendja në klasiken e basketbollit kosovar

Super Liga
Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Ndeshje interesante në xhiron e pestë, derbi në kryeqytet

Super Liga
Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit në garat e rregullta në Superligë

Super Liga
Superliga vazhdon me xhiron e 27-të, nxehtë në Gjakovë e Suharekë

Superliga vazhdon me xhiron e 27-të, nxehtë në Gjakovë e Suharekë

Super Liga
Urim Zenelaj, MVP i javës së 26-të në Superligën e basketbollit

Urim Zenelaj, MVP i javës së 26-të në Superligën e basketbollit

Super Liga
Trepça – Peja, derbi i xhiros së 26-të në Superligë

Trepça – Peja, derbi i xhiros së 26-të në Superligë

Super Liga
Golden Eagle Ylli triumfon përballë Ponte Prizrenit

Golden Eagle Ylli triumfon përballë Ponte Prizrenit

Super Liga
Orari i xhiros së 25-të në Superligë, derbi në kryeqytet

Orari i xhiros së 25-të në Superligë, derbi në kryeqytet

Super Liga
Bashkimi triumfon në derbin e qytetit ndaj Prizrenit

Bashkimi triumfon në derbin e qytetit ndaj Prizrenit

Super Liga
Sfida interesante zhvillohen në xhiron e 24-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Sfida interesante zhvillohen në xhiron e 24-të në Superligën e Kosovës në basketboll

Super Liga
Duele interesante në xhiron e 23-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Duele interesante në xhiron e 23-të të Superligës së Kosovës në basketboll

Super Liga
Xhiro e 22-të në Superligë, derbi mes Pejës dhe Prishtinës

Xhiro e 22-të në Superligë, derbi mes Pejës dhe Prishtinës

Superliga